عرب: برخورد از نزدیک با مفاخری چون پروین؛ به شناخت بهتر پرسپولیس کمک می‌کند
حمایت بزرگترها از پرسپولیس و تیم راهگشا است

عرب: برخورد از نزدیک با مفاخری چون پروین؛ به شناخت بهتر پرسپولیس کمک می‌کند

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: خوشحال شدم که امروز آقای پروین را این طور سر حال و پر انرژی دیدم. او از اسطوره‌ها و مفاخر فوتبال ما است و قطعا این برخوردهای از نزدیک تاثیر خوبی دارد و شناخت بهتری را ایجاد می‌کند. رابطه بین باشگاه و پیشکسوتان، حسنه است و حمایت‌های آنها از باشگاه و به ویژه از تیم برای کسب افتخارات راهگشا خواهد بود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، ایرج عرب در جریان بازدید خود از شرکت پیشکسوتان پرسپولیس و ملاقاتی که با علی پروین صورت گرفت، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: روز خاطره انگیری است و بابت این میزبانی از شرکت پیشکسوتان پرسپولیس تشکر می‌کنم. احترام به بزرگتر بخشی از فرهنگ ما است و پیشکسوتان هم بزرگان فوتبال هستند و امروز یکشنبه هم به دیدار آقای پروین آمدیم.

وی ادامه داد: ما دوره سختی را به ویژه برای سه هفته در پرسپولیس پشت سر گذاشتیم. هجمه‌های زیادی روی ما بود ولی تعداد زیادی از پیشکسوتان از پرسپولیس حمایت کردند که این مساله ناشی از درک دقیق آنها از شرایط موجود بود و با پختگی صحبت کردند و نسبت به آنها احساس دین می‌کنیم و امیدواریم با تکرار افتخارات، آنها را خوشحال کنیم. من همین جا اعلام می‌کنم هیچ تقابلی بین پیشکسوتان و باشگاه وجود ندارد. این دو از هم جدا نیستند، هر چند ممکن است مشغله زیاد و فشار بالای کار، گاهی ارتباط‌ها را کم کند ولی روابط حسنه است و همکاری‌ها ادامه خواهد داشت.

مدیر عامل پرسپولیس همچنین در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: آقای پروین از اسطوره‌ها و مفاخر فوتبال ایران و باشگاه هستند. بیشترین حضور را به عنوان سرمربی داشتند و افتخارات زیادی در زمان بازیگری و مربیگری ایشان رقم خورد. طبعا دیدار بین سرمربی جدید و چنین چهره‌ای یک اتفاق خوب است. پرسپولیس در آسیا شناخته شده است. بزرگی و جایگاه آن به ویژه به خاطر سال‌ها فعالیت و برخورداری از بیشترین هواداران برای همه روشن است ولی این برخوردهای از نزدیک هم کمک می‌کند تا از یک سو نسل‌های مختلف با هم در ارتباط باشند و هم شناخت بهتر و بیشتری برای سرمربی ایجاد شود که می‌تواند به وی کمک کند.

عرب گفت: چندی پیش آقای پروین را در بیمارستان دیدار کردم و امروز خوشحال بودم که وی را سر حال و پر انرژی می‌دیدم. قطعا حمایت‌های او و دیگر پیشکسوتان کمک زیادی به باشگاه خودشان و تیم می‌کند تا مشکلات و سختی‌ها را بهتر پشت سر بگذاریم. من امیدوارم رشد پرسپولیس به شکلی باشد که در آینده بتوان از ظرفیت‌های این خانواده بزرگ برای پیشرفت به میزان بیشتری استفاده کرد.

نظرات