دیدار مدیر عامل، عضو هیأت مدیره و سرمربی پرسپولیس با علی پروین
با حضور در شرکت پیشکسوتان

دیدار مدیر عامل، عضو هیأت مدیره و سرمربی پرسپولیس با علی پروین

مدیر عامل و عضو هیأت مدیره باشگاه و سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس امروز یکشنبه به احترام پیشکسوتان پرسپولیس با حضور در شرکت پیشکسوتان حضور پیدا کردند و دیداری را با علی پروین و دیگر مسوولان این مجموعه چون سعید شیرینی داشتند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، با توجه به اینکه گابریل کالدرون به تازگی هدایت تیم فوتبال پرسپولیس را بر عهده گرفته است، امروز یکشنبه هماهنگی‌هایی به عمل آمد تا وی همراه با ایرج عرب و مهدی محمد نبی در شرکت پیشکسوتان حضور پیدا کنند و در این حضور، با علی پروین دیدار و گفتگو داشتند.

 در جریان این ملاقات، ایرج عرب و گابریل کالدرون با علی پروین به صحبت‌های اختصاصی پرداختند.

قبل از این ملاقات، علی پروین به عنوان یکی از اسطوره‌های فوتبال ایران که در مقام سرمربی، افتخارات بسیاری از جمله قهرمانی در آسیا، قهرمانی در لیگ آزادگان و اولین قهرمانی در لیگ حرفه‌ای را کسب کرد، به سرمربی آرژانتینی سرخپوشان معرفی شد و او از همین رو از چنین ملاقاتی ابراز خشنودی نمود.

دو طرف همچنین در اقدامی نمادین و به عنوان یادبود پیراهن‌های تیم ملی آرژانتین را به یکدیگر هدیه کردند. علی پروین پیراهن شماره 8 را به سرمربی سرخپوشان هدیه داد و کالدرون هم پیراهن آرژانتین را با شماره افسانه‌ای خود علی پروین یعنی شماره 7 به وی هدیه نمود.

این ملاقات در جمع تعداد زیادی از نمایندگان رسانه‌ها برگزار شد. همچنین مهدی محمد نبی در حالی در این جمع حضور داشت که عضو مشترک در هیأت مدیره هر دو مجموعه به حساب می‌آید.

نظرات