از قیچی خلیل‌زاده تا راکت ترابی در میان ۶ گل برتر
نظر سنجی A.F.C برای انتخاب زیباترین گل در لیگ قهرمانان آسیا

از قیچی خلیل‌زاده تا راکت ترابی در میان ۶ گل برتر

کنفدراسیون فوتبال آسیا با قرار دادن ۶ گل برتر مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹ از علاقمندان به فوتبال دعوت به عمل آورده است با شرکت در نظر سنجی زیباترین گل بازی‌ها را انتخاب کنند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و بنابر اعلام امیر علی حسینی، مدیر امور بین‌الملل باشگاه، کنفدراسیون فوتبال آسیا با قرار دادن ۶ گل از برترین و دیدنی‌ترین گل‌های بازی‌ها از علاقمندان به فوتبال خواسته است با آرای خود، زیباترین گل مرحله گروهی را انتخاب کنند.

نکته قابل توجه، این است که در نظر سنجی فوق، فقط پرسپولیس دارای دو سهمیه است که البته می‌تواند به تقسیم آرا منجر شود.

در این نظرسنجی گل‌های شجاع خلیل‌زاده و مهدی ترابی در ردیف‌های ۳ و ۶ این نظرسنجی قرار دارند.

کنفدراسیون در توضیح این گل آورده است؛ پرسپولیس در روز سوم بازی‌ها برابر الاهلی عربستان بدون گل پیش می‌رفت که مدافع این تیم با چالاکی با شکوه، خود را در موقعیتی قرار داد که با یک ضربه قیچی در محوطه یکی از گل‌های بازی را به ثمر رساند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا در توضیح گل مهدی ترابی نیز آورده است؛ هر چند پرسپولیس نتوانست به درجه های عالی که در دوره های قبلی به آن رسیده بود، دست پیدا کند ولی راکتی که ترابی در آخرین بازی این تیم به سمت دروازه السد شلیک کرد، باعث شد پرسپولیس، بازی ها را با پیروزی و نمایشی زیبا به پایان برساند.

هواداران پرسپولیس و علاقمندان به فوتبال برای شرکت در این نظر سنجی به نشانی اینترنتی؛ http://www.the-afc.com/competitions/afc-champions-league/latest/news/vote-for-your-best-goal-of-the-acl-2019-group-stage مراجعه کنند.

نظرات