عرب: همه آنچه پرسپولیس دارد از هوادارانش است

عرب: همه آنچه پرسپولیس دارد از هوادارانش است

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: همه آنچه پرسپولیس دارد از هوادارانش است. آنها سرمایه باشگاه هستند و من از آنها تشکر می‌کنم که در گرما و سرما از پرسپولیس حمایت کردند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، ایرج عرب مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس پس از قهرمانی سرخپوشان پایتخت در لیگ هجدهم اظهار داشت: خوشحالیم که جشن قهرمانی را در کنار خلیج فارس برگزار می‌کنیم و برای سومین سال قهرمان شدیم.

وی در خصوص اینکه برانکو در پرسپولیس می‌ماند یا اتفاق دیگری رخ می‌دهد گفت: ‌برانکو با ما می‌ماند چرا که او قرارداد دارد. همه ما تلاش می‌کنیم خواسته‌های برانکو را برآورده کنیم. او با ما قرارداد دارد و ما علاقمندیم با او کارمان را ادامه دهیم.

مدیر عامل پرسپولیس در ادامه یادآور شد: ما منتظر بودیم بازی‌ها تمام شود و روز شنبه آقای برانکو را دعوت می‌کنیم تا لیست خود را به باشگاه بدهد و هر آنچه بخواهد را فراهم خواهیم کرد.

ایرج عرب تصریح کرد: واقعا فصل سختی داشتیم. این 6 دقیقه پایانی هم واقعا سخت گذشت.

مدیرعامل پرسپولیس در مورد اینکه پیگیر بازی سپاهان هم بود، عنوان کرد: کما بیش بازی سپاهان را دنبال می‌کردیم اما همه حواس ما به بازی خودمان بود و مطمئن بودیم برنده می‌شویم.

عرب در ادامه افزود: همه آنچه پرسپولیس دارد از هوادارانش است. آنها سرمایه باشگاه هستند و من از آنها تشکر می‌کنم که در گرما و سرما از پرسپولیس حمایت کردند. ما سال سختی پشت سر گذاشتیم و آنها همراه ما بودند و این جام را به آنها هدیه می‌کنیم.

مدیر عامل پرسپولیس درباره قهرمانی پرسپولیس در خارج از خانه و اینکه برای اولین بار این اتفاق رخ داده بیان کرد: واقعا باید از میزبانی خوب مردم خونگرم بوشهر و جم تشکر کنم. ما لحظات خوبی اینجا داشتیم و همچنین از مدیرعامل جوان پارس جنوبی هم ممنون هستم. همچنین جا دارد از وزیر ورزش و جوانان، رئیس فدراسیون فوتبال، رئیس سازمان لیگ، نیروی انتظامی و همه عواملی که زحمت کشیدند تا این مسابقات برگزار شود، قدردانی کنم.

ایرج عرب در ادامه گفت: همچنین از اصحاب رسانه و گزارشگران تلویزیونی هم ممنون هستم که در این راه و اطلاع‌رسانی به خوبی عمل کردند و ما هم سعی کردیم پاسخگوی سؤالات آنها باشیم.

مدیرعامل پرسپولیس در مورد اینکه با ماندن برانکو در پرسپولیس سایر تیم‌ها باید به دنبال دوم شدن باشند، افزود: ما همه تلاش‌مان را می‌کنیم تا به موفقیت برسیم و باید از برانکو و بازیکنانی که در این راه تلاش کردند تا به موفقیت برسیم، قدردانی کنیم که جسورانه و با تعصب جنگیدند که امیدوارم این نتایج با تلاش‌های آنها ادامه‌دار باشد.

نظرات