قول‌های زیادی به هواداران داده‌ام، باید خیلی تلاش کنم/ نوروزی: تمریناتم را با هدف آقای گلی شروع کردم

قول‌های زیادی به هواداران داده‌ام، باید خیلی تلاش کنم/ نوروزی: تمریناتم را با هدف آقای گلی شروع کردم

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: می‌دانم هواداران گلزنی در دربی را دوست دارند. تمام تلاشم را برای خوشحالی هواداران، آقای گلی و اجرای برنامه‌های مورد نظر کادر فنی انجام خواهم داد.

رضا نوروزی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: در اولین حضور در پرسپولیس با فضای گرمی روبرو شدم. البته اکثر بچه‌ها را از قبل می‌شناختم و با بچه‌ها دوست هستم. به هر حال با استقبال خوبی روبرو شدم و اولین تمرین که کار با وزنه بود را انجام دادم.

وی درباره شایعاتی که در روزهای قبل درباره حضور او در اردو مطرح شده بود، ادامه داد: حرف و سخن که همیشه وجود دارد. اصلا این بحث که ابتدا پول بگیرم و بعد در تمرین شرکت کنم، مطرح نبود. حالا هم می‌بینید که در اردو حضور دارم. با توجه به کارهای پزشکی که داشتم و دوران نقاهت پس از آن، هماهنگ شده بود در این مقطع در تمرینات حاضر باشم. ساعت 18 روز گذشته (دوشنبه) به تهران رسیدم. حتی برای دیدن خانواده نرفتم و از همان فرودگاه امام خمینی (ره) به مهرآباد رفته و از آنجا به تبریز پرواز کردم، بعد هم زمینی به سرعین آمدم. ساعت دو صبح در اردو بودم.

مهاجم گلزن پرسپولیس درباره آخرین وضعیت خود، خاطرنشان کرد: دوره درمان سپری شد و هیچ مشکلی برای انجام تمرینات ندارم. البته چون باید تمرینات سنگینی را به منظور آماده سازی انجام بدهم، آرام آرام فشار تمرینات را بالا می‌برم.

نوروزی که به جهت به ثمر رساندن 8 گل برابر استقلال بین هواداران مورد توجه است، در اینباره می‌گوید: به همه حریفان احترام می‌گذاریم ولی به هر حال کار من گل زدن است. می‌دانم که برای هواداران هر دو تیم امتیازات و گل‌های بازی‌های دربی چیز دیگری است. البته هدف ما در پرسپولیس رسیدن به عنوان قهرمانی است و الان هم تمرینات را با این هدف شروع کرده‌ام که بتوانم آقای گل بشوم. البته قبل از هر چیز باید مجری برنامه‌های سرمربی باشیم ولی قول می‌دهم تمام تلاش خودم را خواهم کرد تا هواداران را خوشحال کنم و باعث افتخار آنها و پرسپولیس باشیم. تا اینجا که قول‌های زیادی به هواداران داده‌ام و باید خیلی تلاش کنم.

نظرات