برانکو: فوتبال همین است، همیشه بهترین‌ها برنده نمی‌شوند

برانکو: فوتبال همین است، همیشه بهترین‌ها برنده نمی‌شوند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای هواداران متاسفم که بسیار عالی بودند و نتوانستیم با هم قهرمانی را جشن بگیریم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در کنفرانس خبری پس از دیدار برابر ماشین سازی از هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس) در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: قبلا هم گفتم قهرمان لیگ با آخرین سوت داور مشخص می‌شود و همین اتفاق هم افتاد.

وی افزود: مقابل ماشین‌سازی از فرصت‌هایمان استفاده نکردیم تا قهرمانی‌مان مسجل نشود. نمی‌توانم از بازیکنانم ایراد بگیرم چون آنها تلاش کردند.

سرمربی پرسپولیس درباره دیدار پایانی لیگ برتر تصریح کرد: طبیعی است بازی با پارس جنوبی را پیش رو داریم و در آن بازی قهرمان مشخص می‌شود. ماشین سازی یک ضربه به سمت دروازه داشت و گل شد، ما ۱۹ شوت زدیم و ۷۰ درصد مالکیت توپ را داشتیم اما فوتبال همین است، همیشه بهترین‌ها برنده نمی‌شوند.

ایوانکوویچ در خصوص اینکه پرسپولیس چهار مساوی متوالی داشت عنوان کرد: بازی‌های ما فشرده و سخت هستند. در بازی با ذوب آهن، ماشین سازی و تراکتورسازی از نظر نتیجه خوب بودیم اما اگر یک برد می‌آوردیم قهرمان زودهنگام می‌شدیم. امروز هم اگر می‌بردیم قهرمان می‌شدیم. متاسفانه موقعیت‌های گل زیادی از دست دادیم.

برانکو در مورد اینکه حضور بودیمیر را چطور دیدید در پرسپولیس و او فصل آینده در این تیم باقی می‌ماند یا نه خاطرنشان کرد: بله بودیمیر را برای گلزنی آوردیم اما با مصدومیت‌هایی که پیدا کرد نتوانست در همه بازی‌ها شرکت کند. امروز یک پنالتی گرفت و یکی دو پنالتی دیگر که داور سوت نزد. او یک فصل دیگر قرارداد دارد و باید بماند مگر اینکه تغییری ایجاد شود.

سرمربی قرمزپوشان در مورد اینکه نصیرزاده مدعی است که جریان داوری به ضرر ماشین سازی بوده بیان کرد: خواهش می‌کنم فیلم را ببینید. آنچه از بازیکنانم شنیدیم یک پنالتی نبود و سه پنالتی بود. به همین دلیل علاقه دارم فیلم را دوباره ببینم.

برانکو ایوانکوویچ در مورد اینکه در آستانه سه قهرمانی متوالی هستید و می‌توانید رکورد استانکو را بشکند ولی شرایط فعلی چقدر به فصل اول حضورش در پرسپولیس شباهت دارد، افزود: الان موقعیت خیلی بهتر است سپاهان تفاضل گل بهتری دارد اما ما برای برد به جم می‌رویم ولی یک امتیاز هم برای قهرمانی کافی است. فوتبال همین است و هیچ چیز آسان نیست و بازی سختی داریم.
ایوانکوویچ در مورد خستگی بازیکنان پرسپولیس و اینکه علیپور هم خسته است و چرا از مهاجمان دیگر مثل عالیشاه استفاده نکردید گفت: طبیعی است که یک مقدار خستگی هست اما علیپور امروز خیلی خوب بود. انتظار داشتید که تمام مدت در محوطه جریمه حریف باشد؟ عالیشاه هم مهاجم نیست و یک هافبک است.

نظرات