برانکو: حریف یک بازیکن کلیدی داشت و آن هم داور بود

برانکو: حریف یک بازیکن کلیدی داشت و آن هم داور بود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: داور یک پنالتی صد در صد ما را نگرفت. همه این صحنه را دیدند اما فقط داور ندید. حریف یک بازیکن کلیدی داشت و آن هم داور بود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در کنفرانس خبری بعد از دیدار برابر پاختاکور در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: دیروز خبرنگارانی از ایران آمدند و درباره داوری از من پرسیدند که من خواستم آنها را آرام کنم اما الان چه باید بگویم؟ همه عملکرد داوری را دیدند.

وی افزود: من بعد از قرعه‌کشی هم گفتم در گروه سختی قرار گرفتیم. هر تیمی می‌توانست از این گروه صعود کند. وقتی هر چهار تیم برای صعود برنامه‌ریزی کردند جزییات می‌تواند تعیین کننده باشد. در این شرایط درباره داوری چه باید بگویم؟در این شرایط مسائل خیلی جزیی هم می‌تواند تاثیر گذار باشد. چهار امتیاز داوران از ما گرفتند همان طور که در فینال آسیا داوری برای ما مشکل ساز بود.

سرمربی پرسپولیس در مورد برنامه‌ریزی بازی‌ها و خستگی بازیکنان پرسپولیس گفت: بله مشخصا این تعداد بازی‌ها روی اجرای یک تیم نه پرسپولیس بلکه هر تیمی اثر می‌گذارد. فشردگی بازی‌ها امروز در بازی بچه‌ها تاثیری نداشت چرا که خیلی خوب بازی کردند اما تلاش بچه‌ها به نتیجه نرسید چرا که به دنبال برد در این بازی بودیم.

برانکو درباره اینکه فکر می‌کنید چه تیم‌هایی از این گروه صعود می‌کنند خاطرنشان کرد: السد تیم خیلی خوبی است و من فکر می‌کنم السد در کنار پاختاکور از این گروه صعود کند.

ایوانکوویچ در ادامه عنوان کرد: در بازی اول گل آفساید خوردیم. در بازی با السد هم گل در دقایق آخر دریافت کردیم اما الان در زمین حریف بازی کردیم و نمی‌توانیم 25 موقعیت ایجاد کنیم. داور یک پنالتی صد در صد ما را نگرفت. همه این صحنه را دیدند اما فقط داور ندید. حریف یک بازیکن کلیدی داشت و آن هم داور بود. ما چه می‌توانیم بگوییم. ما مقابل پاختاکور بازی کردیم و موقعیت به دست آوردیم اما گل نزدیم. بهترین بازیکن حریف دروازه‌بان این تیم بود.

نظرات