تاکید دکتر سلطانی‌فر برای همکاری کامل با سازمان خصوصی سازی
در کمیته ساماندهی واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال تصمیم گیری شد

تاکید دکتر سلطانی‌فر برای همکاری کامل با سازمان خصوصی سازی

وزیر ورزش و جوانان کشورمان در کمیته ساماندهی واگذاری باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال، بر همکاری کامل دو مجموعه با سازمان خصوصی سازی، در جهت اجرای مصوبات دولت و مجلس تاکید کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، با حضور دکتر سلطانی‌فر و در راستای اجرای مصوبات دولت و مجلس شورای اسلامی در خصوص واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال، کمیته هماهنگی و ساماندهی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال با حضور ایرج عرب و فتحی مدیران عامل دو باشگاه پرسپولیس و استقلال، داورزنی و فرامرزیان معاونان وزیر ورزش و جوانان تشکیل شد.

در ابتدای این نشست وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر اجرای مصوبات دولت و مجلس مبنی بر واگذاری هر چه سریعتر این دو باشگاه توسط مجری و متولی آن سازمان خصوصی سازی گفت: تمامی عوامل ذی ربط و مدیران مسوول در این حوزه و خصوصا مدیران عامل دو باشگاه پرسپولیس و استقلال، موظف هستند همه گونه همکاری لازم را با سازمان خصوصی داشته باشند تا این واگذاری در کوتاه‌ترین زمان ممکن صورت گیرد.

در این جلسه، مدیران عامل دو باشگاه پرسپولیس و استقلال با ارایه گزارشی از همکاری بخش‌های مالی و حقوقی باشگاه‌ها در چند ماه گذشته با مسوولان سازمان خصوصی سازی اعلام کردند تمامی اسناد و مدارک و گزارشهای مالی درخواست شده توسط کارشناسان و مدیران سازمان خصوصی سازی عینا در اختیار ایشان قرار گرفته است و تا زمان واگذاری دو باشگاه این روند با جدیت و سرعت استمرار خواهد داشت.

در این نشست، با دستور وزیر ورزش و جوانان مقرر شد محمدرضا داورزنی معاون قهرمانی مسوولیت نظارت و پیگیری مصوبات شورای واگذاری و همکاری دو باشگاه با سازمان خصوصی سازی را بر عهده داشته باشد.

نظرات