برانکو: مهم‌ترین موضوع، گلزنی و اصلی‌ترین هدفم قهرمانی است

برانکو: مهم‌ترین موضوع، گلزنی و اصلی‌ترین هدفم قهرمانی است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس: خوشحالم با سپاهان بازی داریم.دومین دربی بزرگ ماست و خیلی چیزها را می‌تواند نشان بدهد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر سپاهان در جمع اصحاب رسانه گفت: موردی که باعث خوشحالی بنده است آمادگی بچه‌ها در تمرینات تیم است. این وضعیت من را خوشبین می‌کند که با انگیزه بالا برای پیروزی بازی کنیم.

وی افزود: در مورد قدرت و آمادگی سپاهان صحبت زیادی ندارم. چون مشخص است آنها در نیم فصل، دو بازیکن خیلی خوب به نام مسلمان و ابراهیمی گرفتند. سپاهان برای پیروزی به میدان می‌آید.

برانکو تصریح کرد: شجاع خلیل‌زاده محروم است. ماهینی و انصاری هم نمی‌توانند بازی کنند. سیامک نعمتی هم از ناحیه یکی از انگشتان پایش آسیب دیده و به همین دلیل حضورش مشخص نیست.

ایوانکوویچ در ادامه، درباره انتقاداتی که از عملکرد مهاجمان پرسپولیس مخصوصاً ماریو بودیمیر می‌شود، عنوان کرد: بله؛ درست است. او از زمانی که آمد مصدوم شد و متأسفانه در همین شرایط باقی ماند. علی علیپور هم فعلاً آقای گل است. این اتفاق طبیعی است. برای من مهم این است که او برای خود و تیمش شانس گل ایجاد می‌کند. البته انتظارم هم بیشتر است که ضربات نهایی را دقیق‌تر بزند.

سرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه برای او جنگ آقای گلی بین علیپور و کی روش استنلی اهمیت دارد، خاطرنشان کرد: برای من مهم‌ترین موضوع، گلزنی است. اصلی‌ترین هدفم هم قهرمانی است. بعد از اینها برای ما مهم است که او بتواند موفق شود.

ایوانکوویچ در مورد عدم تمرکز بازیکنان این تیم که مدام از بی پولی صحبت می‌کنند، افزود: مشکلات مالی تأثیراتی روی عملکرد دارد اما این توجیه و بهانه است. مقابل ذوب آهن بازی ضعیفی انجام دادیم اما در بازی با الاهلی عربستان خوب بودیم ولی باختیم. شاید بزرگترین مشکل ما زمان بسیار کم بین بازی‌ها است که برایمان به وجود آمده است. ما هیچ وقتی نداریم.

برانکو به صحبت مطرح شده در مورد شایعه حضور مهدی طارمی و مهرداد محمدی در لیست خرید پرسپولیس با کنایه و شوخ طبعی خاصی واکنش نشان داد و عنوان کرد: یک اسم دیگری هم یادشان رفته در آنجا بنویسند. آقای تادیچ از آژاکس آمستردام را هم می‌خواهم.

سرمربی قرمزپوشان پایتخت درباره احتمال جدایی برخی بازیکنان پرسپولیس، گفت: از اینکه کسی تبصره‌ای یا موضوعی در قراردادش دارد، بی اطلاعم اما اگر بازیکنی پیشنهادی بگیرد درباره‌اش صحبت می‌کنیم. در حال حاضر پرسپولیس، کادر فنی و بازیکنان خود را برای فصل بعدش دارد.

برانکو درباره شرایط بشار رسن نیز گفت: گویا در تمدید قرارداد بشار رسن مشکلی بوده که باعث شده هنوز انجام نشده باشد. تردیدهایی وجود دارد.

ایوانکوویچ در خصوص داوری بازی عنوان کرد: دیدارهای سپاهان را با داوری‌هایش دنبال نکردم که بخواهم نظری بدهم. فقط می‌دانم داوران برای پرسپولیس یک اوت را هدیه نداده‌اند.

سرمربی پرسپولیس در پایان با بیان اینکه دیدار روز جمعه دو تیم پرسپولیس و سپاهان یک دربی است، افزود: جنگ قهرمانی بین تیم‌های سپاهان، تراکتورسازی و استقلال است. این افتخار بزرگی است که چهار دربی بزرگ داریم. بزرگترین آن با استقلال است و سپس سپاهان و تراکتورسازی. لذتی بزرگ‌تر از حضور در این بازی‌ها نیست.

نظرات