تقدیر باشگاه پرسپولیس از حضور ستودنی هواداران در فولاد شهر

تقدیر باشگاه پرسپولیس از حضور ستودنی هواداران در فولاد شهر

باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای از حضور دور از انتظار هواداران در بازی با ذوب آهن تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در این اطلاعیه آمده است؛ نکته روشن و مسلمی است که پرسپولیس در سراسر ایران و در میان تمام اقوام، هواداران پرشمار و متعصب دارد که در شرایط دشوار و حساس، مانند امروز چهارشنبه به بهترین شکل خودنمایی می‌کند. باشگاه و هواداران پرسپولیس همواره به این حقیقت غیر قابل انکار که به شکل‌های گوناگون به اثبات رسیده است‌، می‌بالند و آن را سند افتخار خود می‌دانند. افتخار و صدرنشینی که از روز اول در اختیار سرخپوشان بوده است و تا باد چنین بادا.

هواداران عزیز پرسپولیس که امروز با حضور پرشمار و غافلگیرکننده خود در ورزشگاه فولادشهر، آن جا را به خانه‌ای پر از شور و مهر برای تیم درخشان پرسپولیس بدل کردید، این حضور را قدر و ارزش می‌نهیم.

تک تک بازیکنان، مربیان، عوامل تیم، مدیران و پرسنل باشگاه پرسپولیس به وظیفه خطیر خود برابر شما آگاه هستند و برای آن با تمام وجود مبارزه می‌کنند.

این خانه با حضور شما همواره آباد خواهد بود و تردیدی نداریم که این حمایت را به ویژه تا پایان رقابت‌های این فصل بیش از هر زمانی از تیم محبوب خود خواهید داشت.

باور داشته باشید که بازیکنان و مربیان پرسپولیس با انرژی و روحیه‌ای که از شما می‌گیرند برای شادی و افتخار شما برابر حریفانشان می‌ایستند.

سپاسگزار حضور پر شور و حمایت‌های بی‌دریغتان هستیم.

 

امضا: اعضای باشگاه و تیم فوتبال پرسپولیس

نظرات