نورالهی به تمرینات برگشت، مصلح نبود، بودیمیر تمرین نکرد

نورالهی به تمرینات برگشت، مصلح نبود، بودیمیر تمرین نکرد

تیم فوتبال پرسپولیس تمرین پس از بازی با سایپا را امروز یکشنبه در ورزشگاه شهید کاظمی انجام داد. در این تمرین، هافبک پرسپولیس به جمع سرخپوشان برگشت و مهاجم کروات تیم که در بازی دیروز آسیب مختصری دید، تمرین را کنار زمین تماشا کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، تمرین امروز یکشنبه پرسپولیس از ساعت 11:10 دقیقه در سالن بدنسازی آغاز شد.

پیش از شروع تمرین، برانکو ایوانکوویچ پیروزی در بازی با سایپا را به شاگردانش تبریک گفت و به آنها تاکید کرد با توجه به کار بسیار سخت در روزهای پیش رو، پیروزی‌ها و سایر مسائل را از ذهن خود بیرون کرده و با نهایت تمرکز برای تمرینات و بازی‌ها حاضر باشند.

تمرین در سالن بعد از 30 دقیقه پایان یافت تا ادامه کار در زمین فوتبال باشد. سرخپوشان با حضور در زمین، ابتدا با یکی از مدارس فوتبال، عکس یادگاری گرفتند. تمرین در زمین با پاسکاری دو به دو آغاز شد.

در این زمان، بوژیدار رادو شوویچ و ابوالفضل درویش‌وند زیر نظر ایگور پانادیچ تمرین کردند.

احمد نورالهی که به دلیل آسیب‌دیدگی در بازی با الاهلی هفته گذشته، انفرادی کار کرد، از امروز به تمرینات گروهی برگشت تا آماده بازی با ذوب آهن شود.

تمرینات با پاسکاری‌ها به شکل‌های مختلف و کنترل توپ ادامه پیدا کرد.

ماریو بودیمیر که در بازی دیروز آسیب‌دیدگی مختصری داشت، از تمرین معاف بود اما کنار زمین حضور داشت. محمد انصاری هم تمرین امروز خود را در سالن بدنسازی انجام داد.

در ادامه، پاسکاری در گروه‌های چهار نفره در برنامه قرار گرفت که برانکو ایوانکوویچ و سایر اعضای کادر فنی روی این مراحل نظارت داشتند.

شایان مصلح در تمرین امروز حاضر نبود و طبق برنامه برای فیزیوتراپی رفته بود.

در این مرحله از تمرین، بازیکنان ترکیب اصلی دیروز، از تمرین جدا شدند تا پس از سرد کردن و نرم دویدن زمین را ترک کنند.

سایر بازیکنان هم تمرین را ادامه دادند و در این بخش، فوتبال هدفمند انجام شد. آخرین مرحله تمرین امروز هم به بازی فوتبال بین دو تیم قرمز و سبز اختصاص داشت. با به تساوی کشیده شدن این بازی، ضربات پنالتی زده شد تا تیم پیروز مشخص شود.

احمد نورالهی و کریم باقری در ضربات پنالتی موفق به گلزنی نشدند. سعید کریمی هم که قصد داشت ضربه چیپ بزند، موفق نشد و یکی از صحنه‌های پر حرف و حدیث رقابت‌های لیگ برتر را برای حاضران تداعی کرد.

گفتنی است؛ تمرین پرسپولیس بعد از 110 دقیقه، در ساعت 13 پایان یافت.

نظرات