عرب: برد امروز امیدوارم زمینه‌ساز قهرمانی ما شود

عرب: برد امروز امیدوارم زمینه‌ساز قهرمانی ما شود

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: این برد برای ما خیلی خوب بود و امیدوارم زمینه‌سازی قهرمانی شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: ابتدا سال نو را به همه مردم عزیز تبریک می‌گویم و به همه هموطنان‌مان که در این سیل خانواده خود را از دست دادند تسلیت می‌گویم. بازی امروز بازی خوبی بود و بازیکنان امروز در حد پرسپولیس واقعی ظاهر شدند. جا دارد از سرمربی، کادر فنی و بازیکنان تشکر کنم. این برد را به هوادارانی که از راه دور به استادیوم آمدند و تیم را تا پایان بازی تشویق کردند، تبریک می‌گویم.

وی در ادامه صحبت‌هایش در پاسخ به این سؤال که نظر شما در مورد داوری چیست،‌گفت: اصولا در مورد داوری اظهار نظر نمی‌کنم. اما داوری امروز خوب بود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که آیا برای این برد به بازیکنان پاداش می‌دهید یا خیر،‌گفت: بله حتما زحمات آنها را به این نحو جبران می‌کنیم.

عرب در مورد دو زمین چمنی که در اختیار دارند، گفت: ما دو زمین چمن داریم. یکی چمن مصنوعی در ورزشگاه درفشی‌فر است و دیگری ورزشگاه کاظمی است که در یک کار عملیاتی حدودا 70 درصد آن را ترمیم کرده‌ایم و از چند روز آینده می‌توانیم از این زمین هم استفاده کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که این برد چقدر تیم پرسپولیس را به قهرمانی نزدیک می‌کند، گفت: این برد برای ما خیلی خیلی خوب بود و امیدوارم زمینه‌ساز قهرمانی شود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که موضوع بیانیه باشگاه پرسپولیس در مورد منشا چه بود، گفت:‌اجازه دهید شیرینی برد به کام هواداران به خاطر چنین مسائلی تلخ شود.

نظرات