شرایط ویژه برای خرید بلیت دربی تهران
هدیه ریالی به هواداران پرسپولیس

شرایط ویژه برای خرید بلیت دربی تهران

مجری اسپانسری باشگاه پرسپولیس به منظور رفاه حال هواداران این باشگاه برای تهیه بلیت ادامه مسابقات لیگ برتر و دربی روز دهم فروردین 1398 شرایط ویژه ای را در نظر گرفته است که از نظر مالی به سود هواداران خواهد بود

براساس تصمیم مجری اسپانسری باشگاه هوادارانی که پایان فصل را خریداری کنند، این شانس را پیدا میکنند که از امروز با مراجعه به سایت www.gishe3.com بلیت دربی را زودتر از سایر هواداران تهیه کنند . در اطلاعیه مجری اسپانسری باشگاه پرسپولیس آمده است : « ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و به پاس تشکر از حمایتهای همه جانبه هواداران در طول فصل و با توجه به حساسیت هفته های پایانی لیگ و تکریم هوادارانی که در سرما و گرما هوادار تیم خود بودهاند در نظر داریم پکیجویژه بلیت بازیهای باقیمانده لیگ برتر دو تیم را با امتیازات ویژه در اختیار هواداران قرار دهیم . امتیازات ویژه این طرح عبارتند از :

1- اولویت در خرید بلیت دربی اولویت خرید بلیت دربی با هوادارانی است که بلیت تمام مسابقات تا انتهای فصل در بازیهای خانگی را خریداری می نمایند .

2- ارائه یک بلیت رایگان طبقه دوم یا پشت دروازه هوادارانی که بلیت طبقه دوم یا پشت دروازه را از طریق خرید پکیج تهیه می نمایند بلیت دربی را رایگان دریافت می نمایند .

3-یک میلیون ریال هدیه در خرید لباس اصلی تیم هواداران با مراجعه به سایت www.havadar.shop و با وارد کردن کد تخفیف هدیهای به میزان یک میلیون ریال در خرید لباس اصلی تیم دریافت می نمایند .

4- تخفیف خرید سیم کارت دائمی ایرانسل به مبلغ 150،000 ریال هواداران با خرید هر کدام از پکیج ها می توانند از تخفیف ویژه 150،000 ریالی در خرید سیم کارت دائمی ایرانسل بهره مند گردند . علاقمندان به فوتبال و هواداران پرسپولیس میتوانند از ساعت 17:00 امروز با مراجعه به سایت www.gishe3.com برای خرید پکیج در نظر گرفته شده اقدام کنند

نظرات