برنامه کامل لیگ قهرمانان آسیا + نتایج و جدول

برنامه کامل لیگ قهرمانان آسیا + نتایج و جدول

به گزارش ایسنا، رقابت‌های فوتبال لیگ قهرمانان آسیا در قالب هشت گروه درحال برگزاری است. برنامه، نتایج و جدول رقابت‌های تمام تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها در ذیل می‌آید

گروه A

چهارشنبه 2 اردیبهشت

بنیادکار ازبکستان - النصر عربستان؛ ساعت 18:30

لخویا قطر - پرسپولیس ایران؛ ساعت 20

چهارشنبه 16 اردیبهشت

پرسپولیس ایران - بنیادکار ازبکستان؛ ساعت 18:30

النصر عربستان - لخویا قطر؛ ساعت 22:20

تیم بازی برد مساوی باخت گل زده گل خوره تفاضل امتیاز
پرسپولیس 4 3 0 1 5 3 2 9
لخویا 4 2 2 0 6 2 4 7
النصر 4 1 2 1 5 3 2 5
بنیادکار 4 0 1 3 1 4 3- 1

نتایج بازی‌ها برگزار شده

سه شنبه، پنجم اسفند

پرسپولیس ایران 3-0 لخویا قطر

النصر عربستان 1-1 بنیادکار ازبکستان

سه شنبه 12 اسفند

بنیادکار ازبکستان 0-1 پرسپولیس ایران؛ ساعت 16:30

لخویا قطر 1-1 النصر عربستان؛ ساعت 18:45

سه شنبه 26 اسفند

بنیادکار ازبکستان 0-1 لخویا قطر؛ ساعت 16:30

النصر عربستان 3-0 پرسپولیس ایران؛ ساعت 21

چهارشنبه 19 فروردین

پرسپولیس ایران 1-0 النصر عربستان؛ ساعت 18:30

لخویا قطر 1-0 بنیادکار ازبکستان؛ ساعت 20

 

 

................................................................................................................................

 

گروه B

چهارشنبه 2 اردیبهشت

نفت ایران - پاختاکور ازبکستان؛ ساعت 19

الشباب عربستان - العین امارات؛ ساعت 22:10

چهارشنبه 16 اردیبهشت

پاختاکور ازبکستان - الشباب عربستان؛ ساعت 18

العین امارات - نفت ایران؛ ساعت 20

رده تیم تعداد بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
1 نفت 4 2 1 1 7 4 3 7
2 العین امارات 4 1 3 0 3 2 1 6
3 پاختاکور 4 1 2 1 5 5 0 5
4 الشباب 4 0 2 2 3 7 4- 2

 

 

نتایج بازی‌ها برگزار شده

سه شنبه، پنجم اسفند

پاختاکور ازبکستان 2-1 نفت ایران

العین امارات 0-0 الشباب عربستان

سه شنبه 12 اسفند

نفت ایران 1-1 العین امارات؛ ساعت 18

الشباب عربستان 2-2 پاختاکور ازبکستان؛ ساعت 20:50

چهارشنبه 27 اسفند

پاختاکور ازبکستان 0-1 العین امارات؛ ساعت 15:30

نفت ایران 2-1 الشباب عربستان؛ ساعت 18

سه شنبه 18 فروردین

العین امارات 1-1 پاختاکور ازبکستان؛ ساعت 19:45

الشباب عربستان 0-3 نفت ایران؛ ساعت 22:05

.................................................................................................................................

گروه C

سه شنبه 1 اردیبهشت

لوکوموتیو ازبکستان 1-2 الهلال عربستان؛ ساعت 19

السد امارات 1-0 فولاد ایران؛ ساعت 20:30

سه شنبه 15 اردیبهشت

فولاد ایران - لوکوموتیو ازبکستان؛ ساعت 17:30

الهلال عربستان - السد قطر؛ ساعت 22:25

رده تیم تعداد بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
1 الهلال 5 3 1 1 7 3 4 10
2 السد 5 3 1 1 8 7 1 10
3 لوکوموتیو 5 1 1 3 10 12 2- 4
4 فولاد 5 0 3 2 1 4 3- 3

 

نتایج بازی‌ها برگزار شده

چهارشنبه، ششم اسفند

فولاد ایران 0-0 السد قطر

الهلال عربستان 3-1 لوکوموتیو ازبکستان

چهارشنبه 13 اسفند

لوکوموتیو ازبکستان 1-1 فولاد ایران؛ ساعت 13:30

السد قطر - الهلال عربستان؛ ساعت 19:15

سه شنبه 26 اسفند

فولاد ایران 0-0 الهلال عربستان؛ ساعت 16

السد قطر 6-2 لوکوموتیو ازبکستان؛ ساعت 19:15

چهارشنبه 19 فروردین

لوکوموتیو ازبکستان 5-0 السد قطر؛ ساعت 15:30

الهلال عربستان 2-0 فولاد ایران؛ ساعت 22:15

.................................................................................................................................

گروه D

سه شنبه 1 اردیبهشت

تراکتورسازی ایران 1-2 نسف قارشی ازبکستان؛ ساعت 18

الاهلی عربستان 2-1 الاهلی امارات؛ ساعت 22

سه شنبه 15 اردیبهشت

نسف قارشی ازبکستان - الاهلی عربستان؛ ساعت 19:30

الاهلی امارات - تراکتورسازی ایران؛ ساعت 20:10

رده تیم تعداد بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
1 الاهلی عربستان 5 3 2 0 11 7 4 11
2 نسف قارشی 5 2 1 2 5 5 0 7
3 الاهلی امارات 5 1 2 2 5 6 1- 5
4 تراکتورسازی 5 1 1 3 5 8 3- 4

 

نتایج بازی‌ها برگزار شده

چهارشنبه، ششم اسفند

نسف قارشی ازبکستان 2-1 تراکتورسازی ایران

الاهلی امارات 3-3 الاهلی عربستان

چهارشنبه 13 اسفند

تراکتورسازی ایران 1 -0 الاهلی امارات؛ ساعت 16

الاهلی عربستان - نسف قارشی ازبکستان؛ ساعت 20:45

چهارشنبه 27 اسفند

الاهلی امارات 0- 0نسف قارشی ازبکستان؛ ساعت 20:05

الاهلی عربستان 2-0 تراکتورسازی ایران؛ ساعت 20:50

سه‌شنبه 18 فروردین

تراکتورسازی ایران 2-2 الاهلی عربستان؛ ساعت 16

نسف قارشی ازبکستان 0-1 الاهلی امارات؛ ساعت 18:30

.................................................................................................................................

گروه E

چهارشنبه 2 اردیبهشت

کاشیوا ریسول ژاپن 3-2 جونبوک موتورز کره جنوبی؛ ساعت 14:30

شاندونگ لیوننگ چین 3-1 بین دونگ ویتنام؛ ساعت 15:30

چهارشنبه 16 اردیبهشت

جونبوک موتورز کره جنوبی - شاندونگ لیوننگ؛ ساعت 14:30

بین دونگ ویتنام - کاشیوا ریزول ژاپن؛ ساعت 15:30

 

 

رده تیم تعداد بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
1 کاشیوا ریسول 5 3 2 0 14 8 6 11
2 جونبوک موتورز 5 2 2 1 10 5 5 8
3 شاندونگ 5 2 1 2 12 13 1- 7
4 بین دونگ 5 0 1 4 5 15 10- 1

نتایج بازی‌ها برگزار شده

سه‌شنبه پنجم اسفند

جونبوک موتورز کره جنوبی 0-0 کاشیوا ریزول ژاپن

بین دونگ ویتنام 2-3 شاندونگ لیوننگ چین

سه شنبه 12 اسفند

شاندونگ لیوننگ چین 1-4 جونبوک موتورز کره جنوبی؛ ساعت 11

کاشیوا ریسول ژاپن 5-1 بین دونگ ویتنام؛ ساعت 13:30

سه‌شنبه 26 اسفند

کاشیوا ریسول ژاپن 2- 1شاندونگ لیوننگ چین؛ ساعت 13:30

جونبوک موتورز کره جنوبی3-0 بین دونگ ویتنام؛ ساعت 13:30

چهارشنبه 19 فروردین

بین دونگ ویتنام 1-1 جونبوک موتورز کره جنوبی؛ ساعت 15:30

شاندونگ لیوننگ چین 4-4 کاشیوا ریزول ژاپن؛ ساعت 15:30

.................................................................................................................................

گروه F

چهارشنبه 2 اردیبهشت

سئونگنام کره جنوبی 2-1 بوریرام تایلند؛ ساعت 15

گوانگژو R&F چین 0-5 گامبا اوزاکا ژاپن؛ ساعت 16

چهارشنبه 16 اردیبهشت

گامبا اوزاکا ژاپن - سئونگنام کره جنوبی؛ ساعت 14:30

بوریرام تایلند - گوانگژو R&F چین؛ ساعت 15:30

رده تیم تعداد بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
1 سئونگنام 5 3 1 1 6 3 3 10
2 گامبا اوزاکا 5 2 1 2 8 6 2 7
3 بوریرام 5 2 1 2 7 7 0 7
4 گوانگژو R&F چین 5 1 1 3 3 8 5- 4

 

نتایج بازی‌ها برگزار شده

گامبا اوزاکا ژاپن 0-2 گوانگژو R&F چین

بوریرام تایلند 2-1 سئونگنام کره جنوبی

سه شنبه 12 اسفند

سئونگنام کره جنوبی 2-0 گامبا اوزاکا ژاپن؛ ساعت 14

گوانگژو R&F چین 1-2 بوریرام تایلند؛ ساعت 15

سه‌شنبه 26 اسفند

گوانگژو R&F چین 0-1 سئونگنام کره جنوبی؛ ساعت 15

چهارشنبه 27 اسفند

گامبا اوزاکا ژاپن 1-1 بوریرام تایلند؛ ساعت 13:30

سه‌شنبه 18 فروردین

سئونگنام کره جنوبی 0-0 گوانگژو R&F چین؛ ساعت 15

بوریرام تایلند 1-2 گامبا اوزاکا ژاپن؛ ساعت 15:30

.................................................................................................................................

گروه G

سه شنبه 1 اردیبهشت

اوراوا ژاپن 1-2 سوون سامسونگ کره جنوبی؛ ساعت 15

بیجینگ گوان چین 0-1 بریزبن رور استرالیا؛ ساعت 16

سه شنبه 15 اردیبهشت

سوون سامسونگ کره جنوبی - بیجینگ گوان چین؛ ساعت 11:30

بریزبن رور استرالیا - اوراوا ژاپن؛ ساعت 13:30

رده تیم تعداد بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
1 سوون سامسونگ 5 3 1 1 10 7 3 10
2 بیجینگ گوان 5 3 1 1 5 2 3 10
3 بریزبن رور 5 2 1 2 6 7 1- 7
4 اوراوا 5 0 1 4 3 8 5- 1

نتایج بازی‌ها برگزار شده

چهارشنبه، ششم اسفند

بریزبن رور استرالیا 0-1 بیجینگ گوان چین

سوون سامسونگ کره جنوبی 2-1 اوراوا ژاپن

چهارشنبه 13 اسفند

اوراوا ژاپن 0-1 بریزبن رور استرالیا؛ ساعت 14

بیجینگ گوان چین 1-0 سوون سامسونگ کره جنوبی؛ ساعت 15

سه‌شنبه 26 اسفند

بیجینگ گوان چین 2-0 اوراوا ژاپن؛ ساعت 15

چهارشنبه 27 اسفند

بریزبن رور استرالیا 3-3 سوون سامسونگ کره جنوبی؛ ساعت 12

چهارشنبه 19 فروردین

اوراوا ژاپن 1-1 بیجینگ گوان چین؛ ساعت 15

سوون سامسونگ کره جنوبی 3-1 بریزبن رور استرالیا؛ ساعت 15

.................................................................................................................................

گروه H

سه شنبه 1 اردیبهشت

وسترن سیدنی استرالیا 1-2 کاشیما آنتلر ژاپن؛ ساعت 14

اف سی سئول کره جنوبی 0-0 گوانگژو چین؛ ساعت 15

سه شنبه 15 اردیبهشت

کاشیما آنتلر ژاپن - اف سی سئول کره جنوبی؛ ساعت 10:30

گوانگژو چین - وسترن سیدنی استرالیا؛ ساعت 16:30

رده تیم تعداد بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
1 گوانگژو 5 3 1 1 9 7 2 10
2 اف سی سئول 5 1 3 1 2 2 0 6
3 کاشیما آنتلر 5 2 0 3 8 10 2- 6
4 وسترن سیدنی 5 1 2 2 7 7 0 5

 

نتایج بازی‌ها برگزار شده

چهارشنبه، ششم اسفند

کاشیما آنتلر ژاپن 1-3 وسترن سیدنی استرالیا

گوانگژو چین 1-0 اف سی سئول کره جنوبی

چهارشنبه 13 اسفند

وسترن سیدنی استرالیا 2-3 گوانگژو چین؛ ساعت 12

اف سی سئول کره جنوبی 1-0 کاشیما آنتلر ژاپن؛ ساعت 14

چهارشنبه 27 اسفند

اف سی سئول کره جنوبی 0-0 وسترن سیدنی استرالیا؛ ساعت 14

گوانگژو چین 4-3 کاشیما آنتلر ژاپن؛ ساعت 15:30

سه‌شنبه 18 فروردین

وسترن سیدنی استرالیا 1-1 اف سی سئول کره جنوبی؛ ساعت 14

کاشیما آنتلر ژاپن 2-1 گوانگژو چین؛ ساعت 14:30

نظرات