عالیشاه: تا اینجا دست به کار بزرگی زدیم/پیروزی در دیدار رفت ضمانتی برای کسب امتیاز در این بازی نیست

عالیشاه: تا اینجا دست به کار بزرگی زدیم/پیروزی در دیدار رفت ضمانتی برای کسب امتیاز در این بازی نیست

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برانکو مربی باهوشی است و کاملا لخویا را شناسایی کرده است

امید عالیشاه در گفت و گو با خبرنگار کاپ، درباره دیدار تیمش برابر لخویا اظهار داشت: ما در این دیدار یک نبرد بسیار مشکلی را خواهیم داشت. تیم فوتبال لخویا از بازیکنان پرمهره و پرقدرتی برخوردار است و در دیدار رفت ما توانستیم با یک بازی حساب شده این تیم را شکست دهیم اما پیروزی در دیدار رفت هیچ ضمانتی برای این نیست که در این بازی هم بتوانیم به راحتی از پس این تیم قطری بربیاییم. 

وی ادامه داد: ما در این بازی خوشبختانه بازیکنان خود را کامل در اختیار داریم و محسن بنگر هم به جمع ما پیوسته است. امیدوارم با توجه به انگیزه ای که در بچه ها وجود دارد بتوانیم این تیم پرقدرت را شکست دهیم و به عنوان سرگروه از گروه خودمان صعود کنیم.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه آیا فکر می کرد بتوانند در این گروه صدرنشین باشند، خاطرنشان کرد: باور کنید با توجه به شرایطی که پرسپولیس داشت فکر کردن به این قضیه هم مشکل بود اما فکر می کنم با توجه به شرایط امسال پرسپولیس و اوضاع خوبی که باشگاه نداشت بچه ها دست به کار بزرگی زدند که توانستیم در گروهی که هر کدام از آنها فقط قیمت یک بازیکن شان به اندازه کل بودجه باشگاه بود، تا اینجای کار به عنوان صدرنشین باشیم.

وی درباره اینکه در این بازی هم می توانند نتیجه بازی رفت را تکرار کنند بیان داشت: این کار مشکلی است اما با انگیزه ای که در بچه ها سراغ دارم فکر می کنم بتوانیم با دست پر از قطر خارج شویم.

عالیشاه در این باره که کار کردن با برانکو چگونه است عنوان کرد: برانکو مربی بزرگ و کارنامه درخشانی هم داشته است و مطمئنا می تواند دوباره پرسپولیس را به دوران اوج خود بازگرداند. او کاملا بازی را چند بار در تهران و قطر آنالیز کرده و کاملا نقاط ضعف و قوت تیم را شناسایی کرده است و با توجه به این مساله که مربی فوق العاده باهوشی است مطمئنا تیم ما با برنامه کامل و دقیق در این دیدار ظاهر خواهد شد. 

نظرات