خوردبین: همه وقتی به خانه می‌گردند، خوشحال می‌شوند

خوردبین: همه وقتی به خانه می‌گردند، خوشحال می‌شوند

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کار حمید درخشان سخت است و چند هفته زمان لازم است تا تیم روی روال بیفتد و از بحران خارج شویم. آن زمان می‌توانیم در مسیر بازگشت به کورس قهرمانی کار کنیم.

محمود خوردبین که در مجموع، بیشترین سابقه حضور در پرسپولیس را به عنوان بازیکن و سرپرست در اختیار دارد، در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: همانطور که گفتید و دوستان هم لطف دارند، به خانه خودم برگشتم. طبیعی است که احساس خوبی دارم. هر آدمی که از خانه‌اش دور می‌شود، احساس ناراحتی و نگرانی می‌کند و وقتی به آن می‌رسد، به آرامش می‌رسد. من هیچگاه سعی نکردم خودم را تحمیل کنم ولی طبیعی است که وقتی از من می‌خواهند به خانه برگردم و کمک کنم، با بهترین احساسم قبول می‌کنم.

وی با اشاره به بعضی اظهارات خود در گذشته ادامه داد: وقتی از پرسپولیس رفتم، یکسری اتفاقات روی داد و بر اساس دلایلی که داشتم می‌گفتم شأن این پست کمرنگ شده ولی شأن پرسپولیس به قدری بالا است که گذشت زمان خودش همه چیز را اصلاح می‌کند. از سوی دیگر به من گفتند که در این مقطع به حضور من احتیاج است و بهترین جا هم سرپرستی است که کمک کنم. من هم قبول کردم و حالا اگر در زمان دیگری بخواهند در پست دیگری کمک کنم باز این کار را انجام خواهم داد.

خوردبین درباره ارزیابی خود از شرایط تیم بعد از تغییرات فنی خاطرنشان کرد: خیلی کار سختی پیش روی کادر فنی قرار دارد. کار درخشان سخت است. طبیعی است بین بچه‌های تیم هم احساسات مختلفی وجود داشته باشد. ممکن است بعضی نگران باشند و به آنها استرس دست بدهد. طبعا بعضی هم با گروه قبلی و علی دایی انس گرفته بودند و اینها چیز عجیبی نیست. به همین دلیل تا همه چیز جور شود به زمان نیاز است ولی به خاطر پرسپولیس هم که شده همه باید کمک کنیم.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: اگر از این بحران خارج شویم می‌توانیم به کورس قهرمانی برگردیم ولی این خروج از بحران و قرار گرفتن تیم در روالی که کادر جدید می‌خواهد چند هفته زمان می‌برد و حالا که این اتفاق روی داد، باید به قدر کافی صبور بود.

وی در پایان درباره اینکه چطور به یکباره موضوع بازگشت وی مطرح شد، افزود: پیش از این آقای سیاسی را دیده بودم و درباره مسائل دیگر صحبت کرده بودیم اما بحث این موضوع هیچ وقت مطرح نشده بود ولی احتمالا سوابق قبلی دلیل این پیشنهاد بود و من هم با تمام وجود در خدمت تیم محبوبم پرسپولیس هستم.

نظرات