برانکو: متاسفم که امروز برنده نشدیم چون لیاقت برد را داشتیم

برانکو: متاسفم که امروز برنده نشدیم چون لیاقت برد را داشتیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خوشحالم چون بعد از بازی با پاختاکور انگیزه بازیکنانم پایین نیامد اما متاسفم که امروز برنده نشدیم چون لیاقت برد را داشتیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در کنفرانس خبری پس از دیدار تیم‌های پرسپولیس و نساجی مازندران، در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: به بازیکنان هر دو تیم می‌گویم چون بازی فعالی انجام دادند. همین طور به هواداران هر دو تیم که زیر باران شدید تیم خود را تشویق کردند اما به بازیکنان خودم بیشتر تبریک می‌گویم که تلاش زیادی کردند.

وی افزود: برنامه ما خیلی فشرده است. خوشحالم چون بعد از بازی با پاختاکور انگیزه بازیکنانم پایین نیامد اما متاسفم که امروز برنده نشدیم چون لیاقت برد را داشتیم. تبریک به بازیکنانم می‌گویم که به دنبال ۳ امتیاز بازی بودند. از همه مهمتر فرم ما افت نمی‌کند و هر بازی و هر تمرین بچه‌ها بهتر می‌شوند. متاسفم که ترابی را برای بازی با السد از دست دادیم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص فشردگی مسابقات تصریح کرد: من گلایه‌ای نکردم فقط گفتم برنامه ما فشرده است. باید عید به اینجا می‌آمدیم و بازی می‌کردیم؟ پیشنهاد کردند تا در نوروز بازی کنیم. تا به حال کدام تیم ایرانی در ایام عید بازی کرده است؟ چه تیمی در تعطیلات بازی کرده است؟ بازی کردن در ۱۰ فروردین با روزهای تعطیل عید نوروز خیلی فرق دارد. چرا بازی‌ها را ۲۰ اردیبهشت نگذاشتند؟

برانکو درباره بازی کردن بیرانوند خاطرنشان کرد: چه کسی گفته بیرانوند مشکل داشته است؟ اگر او محروم بوده و ما بازی کردیم باید ۳ بر صفر بازنده شویم. اگر بیرانوند حق بازی نداشته و بازی کرده پس نساجی شکایت کند تا ما ۳ بر صفر بازنده می‌شویم.

ایوانکوویچ در ادامه عنوان کرد: ۲۰ سال است که فوتبال ایران را دنبال می‌کنم. می‌دانم وضعیت هوا در انزلی و قائمشهر یا رشت به چه شکلی است. تنها کار درستی که می‌شود انجام داد، این است که چمن مصنوعی درست باید کرد. من تبریک می‌گویم چون وقتی اینجا چمن مصنوعی نبود به جای فوتبال واترپلو بازی می‌کردند. منطقی است که اینجا چمن مصنوعی وجود دارد. البته می‌توان گفت چمن‌های مصنوعی جدید به بازار آمده که بحث‌های دیگری دارد. اگر چمن مصنوعی نبود امروز نمی‌شد اینجا بازی کرد. امروز آب در زمین جمع نشده بود.

سرمربی پرسپولیس در خصوص داوری بازی هم بیان کرد: نمی‌دانم چرا درباره داوری می‌پرسید. داور، دو پنالتی برای ما نگرفت و یک کارت قرمز به مربی ما داد. فقط یک یادآوری می‌کنم. بازیکن نساجی توپ را که در حال گل شدن بود با دست گرفت، اما شاید مهم نیست!

برانکو در خصوص بازی با السد قطر هم گفت: زمان خیلی کمی خواهیم داشت اما امروز از بچه‌های تیم راضی هستم. باید ببینم وضعیت تیم چطور است. ما دو روز وقت ریکاوری داشتیم و به همین دلیل به بازیکنانم افتخار می‌کنم.

سرمربی پرسپولیس درباره روند بازی کردن پرسپولیس افزود: حتما دیدید که بقیه تیم‌ها مقابل نساجی چطور بازی کردند. ما در بازی با نفت مسجد سلیمان هم خوب بازی نکردیم چون اصلا شرایط بازی در آن زمین وجود نداشت. مقابل نساجی که تیم خیلی خوبی است و فقط هفته اول به ذوب آهن باخت خیلی خوب بازی کردیم. امروز با کیفیت بودیم اما می‌دانیم که همه تیم‌ها مقابل ما به شکل دیگری بازی می‌کنند. طبیعی است که هر تیمی دوست دارد قهرمان ایران را ببرد. مقابل نفت مسجد سلیمان، کمال دفاع وسط ما بازی کرد. نتایج به هر حال همیشه تعیین کننده است چون ما همچنان صدر جدول هستیم و به نیمه نهایی جام حذفی رسیدیم.

ایوانکوویچ در مورد جو بازی در ورزشگاه شهید وطنی گفت: به همکار شما گفتم و الان هم می‌گویم که از حضور هواداران لذت بردم که بازی را دیدند و زیر باران تیم خود را با حرارت تشویق کردند. آنها به دنبال برد تیم خود بودند و هیچ صحنه بدی را ندیدیم. بهترین گزینه اینجا چمن مصنوعی است چون در این آب و هوا نمی‌شود چمن طبیعی داشت. در اروپا هم همین طور است و خیلی از زمین‌ها به دلیل شرایط آب و هوایی چمن مصنوعی است.

نظرات