برانکو: در این فصل برای ارتقای جایگاه و فصل آینده برای قهرمانی آسیا می‌جنگیم
پس از مشورت با نژادفلاح یک دستیار ایرانی دیگر انتخاب می‌کنم

برانکو: در این فصل برای ارتقای جایگاه و فصل آینده برای قهرمانی آسیا می‌جنگیم

سرمربی کروات تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد او و دستیارانش تمام دانش فنی خود را به کار خواهند گرفت تا جایگاه این تیم را در فصل جاری ارتقا بخشند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز عصر امروز (سه‌شنبه) تیم فوتبال پرسپولیس ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: در ابتدا باید بگویم خوشحالم که سرمربی پرسپولیس شده‌ام. انتخاب به عنوان سرمربی پرسپولیس برای هر مربی می‌تواند یک افتخار باشد که من به آن رسیدم.

وی افزود: می‌دانم پرسپولیس چه شرایطی دارد و بدون شک من و همکارانم تمام دانش و توان فنی خود را به کار می‌گیریم تا رده‌بندی پرسپولیس را در لیگ برتر ارتقا دهیم. در آسیا هم تلاش خواهیم کرد که در پایان فصل جواز صعود به مراحل بعد را کسب کنیم و فصل بعد برای قهرمانی تلاش کنیم.

سرمربی پرسپولیس ضمن تاکید بر اینکه دستیاران توانمندی او را همراهی می‌کنند، خاطرنشان کرد: آندره پانادیچ دستیار اول من در کادر فنی پرسپولیس است. او از سوابق غنی در بازی و مربیگری برخوردار است. او سال‌ها برای تیم ملی کرواسی بازی کرده و در کشورهایی چون کرواسی، اتریش، ژاپن و ...  سابقه بازی و مربیگری دارد. پانادیچ دارای بالاترین مدرک مربیگری از فوتبال اروپاست.

وی افزود: تای هومیر یکی از مربیان مجرب و استاد حرکت‌شناسی در دانشگاه تربیت بدنی است. او در امر آمادگی جسمانی و بدنی هم از کارشناسان خبره است. ما در کادر فنی به غیر از این 2 مربی ایگور پانادیچ را هم داریم که در امر مربیگری دروازه‌بان‌ها دارای سوابق غنی است. او در چند تیم مطرح کرواسی سابقه مربیگری دارد و در تیم الاتحاد عربستان نیز مربی دروازه‌بان‌ها بوده است. او با تیم الاتحاد عربستان به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده است.

ایوانکوویچ با اعلام اینکه مشکل مالیاتی‌اش به صورت کامل برطرف شده است، گفت: مشکل مالیاتی را با رضایت طرفین و در آرامش کامل حل و فصل کردیم. خوشبختانه مشکل خاصی وجود ندارد و من می‌توانم در فصل جدید و فصل آینده بدون دغدغه کارم را انجام دهم.

این مربی کروات همچنین به تمجید از کریم باقری پرداخت و گفت: همه شما با سوابق کریم در تیم ملی و پرسپولیس آشنا هستید و می‌دانید او چه خدماتی را به فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس ارائه کرده است. او دارای تجربیات بزرگ از فوتبال اروپاست و سال‌ها کاپیتان پرسپولیس بوده است. خوشبختانه کریم به زبان‌های انگلیسی و آلمانی مسلط است و ما مشکلی برای ارتباط برقرار کردن با او نداریم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس همچنین تاکید کرد: ما یک مربی ایرانی هم به کادر فنی‌مان اضافه خواهیم کرد اما باید برای انتخاب این مربی با قائم مقام باشگاه (نژاد فلاح) جلسه بگذاریم و انتخابی درست داشته باشیم.

برانکو در پاسخ به خبرنگاری که از احمدرضا عابدزاده به عنوان گزینه حضور در کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس یاد کرد، گفت: اینها نامداران بزرگ پرسپولیس هستند و قطعا برای تمام آنها در این تیم جا هست اما در نهایت هیئت مدیره و مدیر عامل باشگاه هستند که تصمیم خواهند  گرفت این افراد کجا و چگونه می‌توانند به تیم خدمت کنند.

نظرات