علی‌عسگر: جو طوری بود که انگار می‌خواستیم به جنگ برویم
.

علی‌عسگر: جو طوری بود که انگار می‌خواستیم به جنگ برویم

مدافع‌ - هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در دوران حضورم در پرسپولیس مربیان زیادی را دیده‌ام اما فکر می‌کنم برانکو پرستیژ کار در پرسپولیس را داشته باشد.

اسپورت تی وی، حمید علی‌عسگر در مورد پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل النصر عربستان اظهار داشت: بازی با النصر برای هواداران بود و آنها نقش اصلی را در این پیروزی داشتند. هواداران پرسپولیس نشان دادند که هنوز جایی در دنیا وجود دارد که برای بازی یک تیم باشگاهی 100 هزار نفر به ورزشگاه می‌آیند.
وی در ادامه افزود: آخرین باری که چنین جوی را در ورزشگاه آزادی دیده بودم، برای بازی فینال‌گونه پرسپولیس و سپاهان بود که در آن بازی پرسپولیس پیروز شد و به قهرمان لیگ رسید. فکر می‌کنم هواداران پرسپولیس باز هم رکوردی جهانی را ثبت کردند و نقشی پررنگ در پیروزی این تیم داشتند.
مدافع‌ - هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره درگیر‌ی‌ها و حواشی بازی این تیم و النصر عربستان خاطر نشان کرد: ما هر چه داشتیم در زمین گذاشتیم. قبل از بازی جو رختکن طوری بود که انگار بازیکنان می‌خواستند به جنگ بروند. البته لباس شیطنت‌آمیز بازیکنان النصر هم باعث شده بود که چنین حسی داشته باشیم. فکر می‌کنم در یک جنگ کامل سه امتیازی حساس را گرفتیم.
علی‌عسگر در خصوص موقعیت گلی که در این بازی از دست داد، گفت: متأسفانه شانس نداشتم. من همیشه به تیم‌های عربستانی خوب گل می‌زنم اما این بار شانس یارم نبود. من از دفاع چپ آمدم و ضربه سر زدم ولی دروازه‌بان النصر توپ را خوب گرفت.
وی در مورد خوشحالی گل مهدی طارمی پس از گشودن دروازه النصر تأکید کرد: طارمی کاری را که النصر‌ی‌ها انجام داده بودند، جبران کرد. شاید هر کسی گل می‌زد این کار را انجام می‌داد. تمام بازیکنان ما از بازی رفت حرکت بازیکن النصر در یادشان مانده بود و می‌خواستند این کار را جبران کنند.
مدافع‌ - هافبک پرسپولیس درباره درگیری پیام صادقیان با بازیکنان النصر در جریان درگیری‌های بازیکنان دو تیم اظهار داشت: گفتم که بچه‌ها فکر می‌کردند به میدان جنگ آمدند. واقعاً مقابل النصر بحث پرسپولیس مطرح نبود بلکه بحث ایران در میان بود.
علی‌عسگر در خصوص حضور برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس خاطرنشان کرد: من حضور برانکو را به فال نیک می‌گیرم. حضور او در بازی با النصر هم به ما روحیه داد. من در دوران حضورم در پرسپولیس مربیان زیادی را دیده‌ام اما فکر می‌کنم برانکو پرستیژ کار در پرسپولیس را داشته باشد.

نظرات