برانکو: از بازیکنان بابت جنگندگی و برد و از هواداران بابت حمایت و تشویق تشکر می‌کنم
مهم‌ترین مساله شروع مسابقات با برد بود

برانکو: از بازیکنان بابت جنگندگی و برد و از هواداران بابت حمایت و تشویق تشکر می‌کنم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خیلی خوشحالم که پیروز شدیم، از بازیکنان بابت جنگندگی که داشتند و از هواداران که در این سرما ما را تشویق کردند، تشکر می‌کنم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ در کنفرانس خبری پس از دیدار برابر پدیده در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: روز گذشته هم گفتم که انتظار بازی سختی را می‌کشیم. شاهد بودید که بازی سختی بود و این مسابقه یک دربی واقعی در هفته اول از نیم فصل دوم بود. مهم‌ترین مساله شروع مسابقات با برد بود.

وی افزود: قطعا از بازی‌های بعدی بهتر و بهتر خواهیم شد و به بازیکنانم بابت این برد شیرین تبریک می‌گویم. طبیعی است اگر دو، سه گل دیگر می‌زدیم خوشحال‌تر می‌شدیم و فرصت‌هایی هم در این بین داشتیم اما تکرار می‌کنم پدیده یک تیم بسیار خوب و گل محمدی یک تیم مدرن را بسته است و قطعا حضور آنها در صدر جدول اتفاقی نبوده است.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: بین دو نیمه به بازیکنانم گفتم که باید بیشتر تلاش کنند تا گل سوم را هم بزنیم. ما اصرار بر مالکیت توپ داریم و بدون کنترل زیر توپ نمی‌زنیم مگر اینکه خطری وجود داشته باشد و اصرار ما روی پاسکاری متوالی است. همانطور که شاهد بودید قبل از گل دوم پاس‌های زیادی رد و بدل شد و بازی را در عرض به خوبی عوض کردیم و نعمتی چندین متر تنها مانده بود و این معیار ما برای بازی کردن است اما همیشه نمی‌توان آن را اجرایی کرد و تلاش می‌کنیم کارمان را همین طور پیش ببریم.

برانکو در مورد اینکه موفقیت‌های پرسپولیس باعث ناراحتی برخی می‌شود، خاطرنشان کرد: می‌دانیم همیشه این صحبت‌های مطرح می‌شود. نشان دادیم که فکرمان فوتبال است و دوست داریم هواداران ما نشاط داشته باشند و از عملکرد تیم لذت ببرند و محترمانه و ورزشی کار می‌کنیم.

نظرات