سه پیروزی برای پایه‌های پرسپولیس
در رقابت‌های لیگ برتر تهران؛

سه پیروزی برای پایه‌های پرسپولیس

تیم‌های پایه پرسپولیس در رقابت‌های این هفته تهران، به سه پیروزی دست یافتند. تیم نوجوانان با وجود برد در بازی پایانی، برای عدم سقوط به دسته پائین‌تر امیدوار به بازی است که هیات فوتبال باید وضعیت آن را به شکل رسمی مشخص کند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، تیم نوجوانان پرسپولیس، بازی آهرین هفته این فصل خود را روز جمعه انجام داد و با وجود آنکه اکثر اعضای این تیم روز قبل از این مسابقه در ترکیب تیم نونهالان به میدان رفته بودند، به پیروزی یک بر صفر برابر تیم ایرانمهر رسید. تک گل این بازی را ابوالفضل رمضان تبار به ثمر رساند.

نوجوانان پرسپولیس با وجود نتایج خوب هفته‌های گذشته هنوز از بقا در لیگ برتر بازمانده است، در حالی که رضا جباری سرمربی این تیم، مجبور بود در تمام طول فصل، ترکیب تیم خود را با بازیکنان یک رده سنی پائین‌تر ببندد و اکنون چشم به دیداری نیمه تمام دارد که منتظر ابلا؛ حکم آن هستند.

در دیگر بازی این هفته، نونهالان پرسپولیس با هدایت فرامرز سلطانی در چارچوب بازی‌های هفته 26 این رقابت‌ها، برابر تیم تهرانجوان به پیروزی دو بر صفر دست پیدا کرد. علی اسماعیلی و امیرحسین مالمیر در این دیدار برای سرخپوشان گلزنی کردند تا به امتیاز 35 برسند.

شاگردان منصور هاشمی هم در این هفته، به یک پیروزی رسیدند. جوانان پرسپولیس با دو گل علی خدایی، گلزن برتر این رده سنی و کسری فرمانی‌فر، استیل آذین را مغلوب خود کردند.

نظرات