کاپیتان تیم ملی آلمان و بایرن مونیخ در تمرین سرخپوشان
در ادامه دیدار برانکو با سرمربی بایرن مونیخ

کاپیتان تیم ملی آلمان و بایرن مونیخ در تمرین سرخپوشان

کاپیتان تیم ملی فوتبال آلمان و تیم فوتبال بایرن مونیخ امروز همراه با مربی دروازه‌بان‌های این تیم در محل تمرین پرسپولیس حضور پیدا کرد و ضمن ملاقات با کادر فنی پرسپولیس از جمله پانادیچ لحظاتی از تمرین را تماشا کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در ادامه دیدار روز گذشته برانکو ایوانکوویچ با نیکو کواچ سرمربی بایرن مونیخ، امروز پنج شنبه، مانوئل نویر، کاپیتان تیم ملی آلمان و تیم بایرن مونیخ، همراه مربی دروازه بان ها در محل تمرین پرسپولیس حضور پیدا کرد و ضمن تماشای لحظاتی از تمرین قهرمان ایران و نایب قهرمان آسیا با ایگور پانادیچ گفتگو کرد.
از نویر به عنوان یکی از بهترین و کاملترین دروازه‌بانان تاریخ فوتبال جهان یاد می شود که بین سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۶، به‌طور متوالی جایزهٔ بهترین دروازه‌بان جهان را دریافت کرده است.
این حضور در ادامه دیدار دیروز سرمربی پرسپولیس و سرمربی بایرن مونیخ جالب توجه بود. کواچ زمانی که برانکو مربی تیم ملی کرواسی بود سال های ابتدایی حضور در تیم ملی کشورش را پشت سر می گذاشت.
این روزها برانکو ایوانکوویچ دوستان و شاگردان زیادی را در قطر دیدار می کند که یا بازیکن تیم های مطرح هستند یا مدبی این تیم ها.
به نظر می رسد حرف های برانکو درباره ترقی روزافزون مربیان کروات و گسترش فعالیت آن ها در سطح بین المللی کاملا نمایان باشد. البته طبیعی است این موضوع، امر خوشایندی برای مربیانی که مربیان کروات را رقبای سرسخت خود می بینند، نیست.

نظرات