جلسه سرپرست باشگاه پرسپولیس با کارکنان باشگاه

جلسه سرپرست باشگاه پرسپولیس با کارکنان باشگاه

سرپرست باشگاه پرسپولیس صبح امروز چهارشنبه در جلسه‌ای با کارکنان باشگاه، شرکت کرد. در این نشست بر حفظ فضای خوب و مثبت بین کارکنان و همچنین افزایش فعالیت بخش‌های مختلف در جهت توسعه فعالیت‌های باشگاه، به ویژه در بخش اقتصادی و افزایش درآمدزایی تاکید شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، ایرج عرب امروز چهارشنبه جلسه‌ای را با حضور مدیران و کارکنان بخش‌های مختلف باشگاه تدارک دید. در این جلسه ابتدا یادی از شادروان محسن سهرابی شد که در روزهای گذشته دار فانی را وداع گفت.

در ادامه، سرپرست باشگاه از تلاش‌های حمیدرضا گرشاسبی، مدیر عامل پیشین باشگاه تشکر کرد و اعلام نمود؛ روز گذشته هم برای قدردانی از تلاش‌های هیأت مدیره از آنها برای حضور در باشگاه دعوت شد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در ادامه صحبت‌های خود تاکید کرد موفقیت تیم در گرو آن خواهد بود که تمام بخش‌ها، کار خود را در پشتیبانی از این مجموعه به بهترین نحو انجام بدهند.

وی با اشاره به اینکه برای خروج از مشکلات و روزمرگی در مدیریت پرسپولیس باید فعالیت‌ها را به ویژه در بخش‌های اقتصادی، افزایش داد، از استقبال باشگاه برای اجرای ایده‌ها و فعالیت‌های نو به منظور افزایش درآمدهای باشگاه سخن گفت.

در ادامه، تعدادی از مدیران و کارکنان هم نقطه نظرات خود را مطرح و اعلام کردند.

در پایان این نشست، کارکنان باشگاه برنامه‌ای را به عنوان تبریک تولد سرپرست باشگاه تدارک دیدند که در واقع سورپرایزی برای وی بود.

نظرات