پدیده پرسپولیس آقای گل امیدهای تهران شد

پدیده پرسپولیس آقای گل امیدهای تهران شد

بهترین گلزنان رده‌های پایه در تهران از پرسپولیس هستند و مهاجم سرخپوشان امید در پایان رقابت‌های این رده با به ثمر رساندن نزدیک به 49 درصد گل‌های تیمش، عنوان آقای گلی را به صورت اشتراکی به دست آورد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مهدی عبدی مهاجم امیدهای پرسپولیس با گلزنی در آخرین بازی تیمش در این فصل رقابت‌ها 24 گله شد تا عنوان آقای گلی رقابت‌ها را به صورت اشتراکی به دست آورد. او در نیم فصل اول بازی‌ها این عنوان را به دست آورده بود و برای حفظ آن رقابت سنگینی را پشت سر گذاشت، در حالی که تیم امید مانند دیگر تیم‌های پرسپولیس با مشکل جذب بازیکنان مورد نیاز خود روبرو بود.
مهدی عبدی مانند بازیکنانی چون مهرداد کفشگری و زنده یاد هادی نوروزی و مهرداد اولادی فوتبال خود را از پرسپولیس قائمشهر آغاز کرد و با آقای گل فوتبال ایران علی علیپور هم محله‌ای است.
او 24 گل از 49 گل این فصل شاگردان اسماعیل حلالی را به نام خود ثبت کرد که نزدیک به 49 درصد گل‌ها می‌شود.
عبدی عنوان آقای گلی این فصل امیدهای تهران را به صورت اشتراکی با سهیل فداکار از پیکان به دست آورد با این تفاوت که رقیب او در تیمی با 63 گل زده به این تعداد گل دست پیدا کرد.
وی فصل آینده از رده سنی امیدها خارج می‌شود و با توجه به قراردادی که دارد برای ادامه حضور در پرسپولیس باید به فهرست زیر 23 ساله‌ها منتقل شود.
گفتنی است؛ در حال حاضر در رده جوانان تهران نیز، علی خدایی کاندید آقای گلی است.

نظرات