بازی منتخب پیشکسوتان پرسپولیس و استقلال با رسانه ورزش به یاد دانایی‌فرد و شفیع
پیشکسوتان پرسپولیس و استقلال 4 - رسانه ورزش 3

بازی منتخب پیشکسوتان پرسپولیس و استقلال با رسانه ورزش به یاد دانایی‌فرد و شفیع

دو تیم منتخب پیشکسوتان پرسپولیس و استقلال با رسانه ورزش در یک بازی نمادین و به یاد دو بزرگ فوتبال و رسانه، ایرج دانایی‌فرد و بهرام شفیع به مصاف یکدیگر رفتند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، ورزشگاه شیرودی (امجدیه) از ساعت 13:30 دقیقه امروز شنبه میزبان یک بازی نمادین بین دو تیم پیشکسوتان پرسپولیس و استقلال با رسانه ورزش بود.

این بازی به عنوان یادمان دو بزرگ جامعه فوتبال و رسانه‌های کشورمان، ایرج دانایی‌فرد و بهرام شفیع برگزار شد.

پیشکسوتان این بازی را در حالی که نفراتی مثل نیما نکیسا، سهراب انتظاری، حسن خانمحمدی و... روی نیمکت بودند با ترکیب اولیه؛ پرویز برومند، رضا شاهرودی، حسین کاظمی، رضا حسن‌زاده، خداداد عزیزی، مهدی تارتار، محمد نوازی، سیروس دین محمدی، محمد نوری و فرشاد پیوس به کاپیتانی سید محمد پنجعلی به میدان رفتند و هدایت تیم بر عهده علی پروین بود.

تیم رسانه ورزش هم این بازی را با ترکیب؛ هادی وداعی، رضا ترابیان، مرتضی احمدی، مجتبی زندمقدم، مهدی محمدی، محمد سیانکی، مصطفی لشگری، فرخ کیا، نیما علیپور و محمود نجف زاده به کاپیتانی عادل فروسی پور شروع کرد.

قضاوت این بازی بر عهده مسعود مرادی بود.

چهره‌های نامداری از فوتبال ایران چون؛ حمید جاسمیان، ناصر ابراهیمی، حمید استیلی، پرویز مظلومی، مهدی حاج محمد کنار زمین حاضر بودند.

این بازی تا دقیقه 30، با سه گل به سود تیم رسانه ورزش پیش رفت. دو گل بازی را محمود نجف زاده به ثمر  رساند و نوازی هم روی ارسال مهدی محمدی گل به خودی زد.

علی پروین از این دقیقه با فرستادن چند بازیکن جوان‌تر تلاش کرد با افزایش دوندگی، شرایط بازی را تغییر دهد.

به این ترتیب حنیف عمران‌زاده، مجتبی شیری و محمد منصوری وارد بازی شدند.

این دیدار در پایان نیمه نخست با نتیجه 3 بر صفر به سود تیم رسانه ورزش به اتمام رسید.

در نیمه دوم این بازی، تعویض‌های علی پروین که با جوان شدن تیم پیشکسوتان همراه بود تا دوندگی بیشتری را شاهد باشیم، جریان بازی را عوض کرد.

پروین در نیمه دوم نفراتی مثل؛ رضا عنایتی، سهراب انتظاری، حسن خانمحمدی و علی دانایی فرد را به زمین فرستاد.

گل اول پیشکسوتان روی ضربه پنالتی توسط عنایتی ثبت شد. پنالتی دوم که نصیب این تیم شد در اختیار سهراب انتظاری قرار گرفت. ضربه او توسط دروازه‌بان رسانه ورزش مهار شد اما این پایان کار سهراب نبود. او در ادامه، بارها و بارها روی دروازه رسانه موقعیت ایجاد کرد و دو پاس عالی او توسط محمد منصوری و رضا عنایتی به گل بدل شد. یک گل هم توسط علی دانایی فرد، فرزند مرحوم ایرج دانایی‌فرد به ثمر رسید تا پیشکسوتان با نتیجه 4 بر 3 به پیروزی برسند.

در این بازی علیرضا اکبری خرم و سبحانیان نفراتی بودند که در نیمه دوم برای رسانه ورزش بازی کردند.

عبدالرحمن شاه حسینی، رضا رجبی، جواد قراب، محمود کلهر، مهرداد میناوند، نصرا... رحیمی، کاظم اولیایی، حسین فرزامی و ... از دیگر چهره‌های شناخته شده در ورزشگاه بودند.

نظرات