باشگاه پرسپولیس در سوگ از دست دادن یک همکار

باشگاه پرسپولیس در سوگ از دست دادن یک همکار

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس، صبح امروز شنبه در سوگ از دست دادن یکی از مدیران و کارکنان کارآمد و صادق خود نشست.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مدیران و کارکنان باشگاه پرسپولیس صبح امروز شنبه در غم از دست دادن یکی از همکاران صدیق و دلسوز خود نشستند.

محسن سهرابی مدیر اسبق پشتیبانی باشگاه و مدیر سابق ورزشگاه شهید درفشی‌فر از جانبازان جنگ تحمیلی بود که بعد از مدت‌ها دست و پنجه نرم کردن با بیماری و بستری شدن‌های مکرر در بیمارستان، صبح امروز شنبه 15 دی ماه 1397 آرام گرفت و به دیدار یار شتافت.

او که مسوولیت‌های مختلفی را در باشگاه بر عهده داشت، همواره دلسوز پرسپولیس بود و تلاش می‌کرد با ارائه بهترین عملکرد، به بهترین شکل منافع و سرمایه‌های باشگاه را حفظ کند.

سهرابی در میان کارکنان به خونگرمی و مهربانی شهره بود و فقدان او باعث تاثری عمیق شد. سهرابی که از والیبالیست‌های قدیمی بود در مقطعی هدایت تیم والیبال انتظام را هم بر عهده داشت.

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس، این ضایعه را به خانواده محترم سهرابی، به ویژه همسر و فرزندان داغدار و به کلیه پرسنل باشگاه، صمیمانه تسلیت می‌گوید و از درگاه ایزد منان برای آن مرحوم غفران الهی و محشور شدن با دوستان شهیدش و برای بازماندگان صبر و طول عمر مسالت می‌نماید.

گفتنی است؛ مراسم تشییع آن مرحوم صبح روز یکشنبه 16 دی ماه 1397 از مقابل منزل وی انجام خواهد شد و پس از آن با انتقال به بهشت زهرا (س) تغسیل و در قطعه صالحین به خاک سپرده خواهد شد.

 

نظرات