پنالتی پرسپولیس دیده نشد، بازی مساوی شد

پنالتی پرسپولیس دیده نشد، بازی مساوی شد

دیدار پرسپولیس برابر سپاهان در حالی به تساوی رسید که علاوه بر پنالتی اعلام شده، دو صحنه دیگر وجود داشت که حداقل در یک مورد وقوع خطای پنالتی مسلم است.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، بازی روز یک شنبه در چارچوب دیدارهای هفته دوازدهم در حالی با تساوی برای سرخپوشان پایان یافت که علاوه بر پنالتی اعلام شده، دو صحنه مشکوک دیگر هم به وقوع پیوست. با توجه به تصاویر تلویزیونی وقوع خطای پنالتی در یک مورد قطعی است و در مورد دیگر وقوع پنالتی محتمل به نظر می رسد.
هر چند این پنالتی هم به سرنوشت پنالتی های گمشده پرسپولیس در دیگر بازی ها، از جمله دربی های اخیر پیوسته است ولی باشگاه پرسپولیس به امید روزیکه شاهد چنین اشتباهات سهوی اما پیوسته به ضرر خود نباشد، خواهان پیگیری این موضوع است.
صحنه یاد شده، به دقیقه ۷۸ مربوط می شود. هنگامی که توپی از جناح چپ دروازه سپاهان توسط پرسپولیس ارسال شد. بازیکنان سپاهان که در این لحظات مانند اکثر دقایق نیمه دوم در معرض آماج حملات بازیکنان پرسپولیس قرار داشتند توپ را بر می گردانند ولی در ادامه، دروازه بان سپاهان در حالیکه توپ هنوز در جریان بازی بود (روی در جریان بودن بازی و توپ تاکید می شود) با دست خود روی علی علیپور بدون توپ مرتکب خطا شده و او را سرنگون می کند. این خطا در داخل محوطه جریمه روی داد و اعلام آن منجر به ضربه پنالتی می شد.

نظرات