نورالهی: دو سال دیرتر شاگرد دایی شدم

نورالهی: دو سال دیرتر شاگرد دایی شدم

علی دایی حالا از آن دست مربیانی است که حتی در پرسپولیس ابایی از میدان دادن به جوان‌ها ندارد. احمد نورالهی یکی از جوان‌های مد نظر او برای این فصل است که باید دید چگونه از این فرصت استفاده می‌کند.

جوان اهل گلستان در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس درباره چگونگی حضور در پرسپولیس گفت: از 16 سالگی در فولاد یزد بود. در 21 بازی فصل قبل لیگ یک بازی کردم و 21 سال دارم. 2 سال پیش در تست راه آهن موفق شدم اما نشد رضایت نامه بگیرم. دو سال دیرتر شاگرد علی دایی شدم. امیدوارم بتوانم پاسخ محبت و اعتماد پرسپولیس و آقای دایی را بدهم. پرسپولیس با آقای دایی تیمی شده است که به جوان‌ها میدان می‌دهد. وی درباره اینکه باید جای خود را بین ستاره‌های نامدار تیم بازکند، ادامه داد: باید دید خدا چه می‌خواهد. آنچه از دست من بر می‌آید این است که تمام توانایی خودم را در تمرینات به کار بگیرم و از بازیکنان باتجربه‌تر هم یاد خواهم گرفت. پست اصلی من هافبک دفاعی است و با هر دو پا بازی می‌کنم. صد البته پرسپولیس هافبک‌های بزرگ و خوبی دارد.

نورالهی اضافه می‌کند: سال قبل توانستم نظر آقای وینگادا را جلب کنم و الان جزو 30 بازیکن تیم ملی امید هستم و فکر می‌کنم هر کس به قدر کافی تلاش کند، موفق می‌شود. الان تلاش تیم برای قهرمانی است و من هم می‌خواهم هر کمکی از دستم برمی‌آید را انجام بدهم. امیدوارم نظر آقای دایی را جلب کنم و اگر بازی کردم، نظر هواداران هم جلب شود.

نظرات