قلبم می‌گوید پرسپولیس با حمایت هوادارانش قهرمان آسیا می‌شود

قلبم می‌گوید پرسپولیس با حمایت هوادارانش قهرمان آسیا می‌شود

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این تیم تاکنون هم توانسته است بهترین عملکرد را داشته باشد و قلبم می گوید به حقش که قهرمانی است می‌رسد.

محمد صادقی در گفتگو با خبرگزاری مهر، در خصوص بازی برگشت فینال قهرمانان آسیا بین تیم های فوتبال پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن اظهار داشت: مهاجمان پرسپولیس باید قدر موقعیت های خود را در چنین دیدار حساسی بدانند.این تیم با وجود تمام مشکلاتی که دارد زحمت کشیده تا به اینجا رسیده، حالا نباید روی سهل انگاری نایب قهرمان شود. قلبم می گوید این تیم پیروز می شود و قهرمان خواهد شد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: شاید شانس کاشیما روی کاغذ بیشتر از پرسپولیس باشد، چون آنها در دیدار رفت موفق شدند دو گل بزنند و تیم آماده و کاملی را در اختیار دارند اما نباید فراموش کنیم پرسپولیس با همین وضعیتش بارها توانست تیم های غرب آسیا را در ورزشگاه آزادی ناکام بگذارد. من فکر می کنم هواداران پرسپولیس نقش اساسی در بازی فردا دارند، باید کنترل بازی را با تشویق های خود در اختیار بگیرند.

صادقی درباره اهمیت تشویق تماشاگران پرسپولیس در بازی با کاشیما تصریح کرد: وقتی بازی کنید متوجه می شوید تشویق هوادار چه تاثیری روی روند فنی شما می گذارد. در چنین بازی های حساس استرس به بازیکن غلبه می کند و اگر تماشاگر نتواند به بازیکن اعتماد به نفس بدهد، تیم به مشکل می خورد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: شانس پرسپولیس کم نیست، خودم معتقدم آنها می توانند قهرمان آسیا شوند، فقط کافی است دقت بازیکنان در ارسال پاس و زدن ضربات آخر کافی باشد.

نظرات