پرسپولیس توان بردن کاشیما را دارد

پرسپولیس توان بردن کاشیما را دارد

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این تیم نشان داده است می تواند از سد کاشیما آنتلرز ژاپن بگذرد و به قهرمانی برسد.

جواد منافی در گفتگو با خبرگزاری مهر در خصوص دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا بین تیم های پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن در ورزشگاه آزادی تهران گفت: اگر پرسپولیس بتواند با تمام کمبودهایی که دارد بازی روان خود را به نمایش بگذارد، قطعا توان شکست نماینده ژاپن را دارد. آنها تیمی نیستند که از پرسپولیس ضربه نخورند.

مربی اسبق پرسپولیس درباره راهکارهای بُرد پرسپولیس مقابل کاشیما اظهارداشت: کمبود بازیکنان باعث شده تا کادر فنی این تیم انتخاب های گسترده ای برای تغییر در ترکیب اصلی نداشته باشد. شما می بینید وقتی یک بازیکن مصدوم می شود، واقعا پرسپولیس به مشکل می خورد. بعید می دانم برانکو ایوانکوویچ به عنوان سرمربی پرسپولیس بخواهد حریف را غافلگیر کند. فلسفه پرسپولیس در همین بازی تغییر نخواهد کرد.

وی افزود: مهم این است هافبک ها بتوانند قدرت تاکتیکی تیم را با ارسال پاس های کوتاه و بلند به رخ نماینده ژاپن بکشند. همین کار سبب می شود تا کاشیما کمی عقب نشینی کرده و فکر حمله نکند.

منافی درباره شانس قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: باخت دو بر صفر در دیدار رفت برای این تیم مشکل ساز شده است ولی من فکر می کنم اگر مهاجمان پرسپولیس قدر موقعیت های خود را بدانند خواهند توانست در همان نیمه اول کار را یکسره کنند.

نظرات