تسلیت باشگاه پرسپولیس به مناسبت رحلت حضرت رسول اکرم (ص) و حضرت امام حسن مجتبی (ع)

تسلیت باشگاه پرسپولیس به مناسبت رحلت حضرت رسول اکرم (ص) و حضرت امام حسن مجتبی (ع)

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در پیامی رحلت جانگداز ختمی مرتبت، سیدالمرسلین، حضرت رسول اکرم (ص) و شهادت سبط اکبر ایشان، حضرت امام حسن مجتبی (ع) را تسلیت گفت.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در این پیام آمده است: جهان هستی در سوگ خاتم مهربانی و عشق نشسته و در عزای رسولی است که آخرین پیام‌آور از خالق یکتا است. کلام خدا را جاری کرد که تا ابدیت چراغ روشنگر راه بشریت باشد. چراغی که دل‌ها و جان‌ها را نور می‌بخشد و قرآن معجزه‌ای شد برای آنکه حجتی باشد بر همگان تا آن زمان که حضرت حجت (عج) خود به قیام برخیزد و دنیا گام بر مسیر عدالت الهی بگذارد.

سنگینی این روزهای پایانی ماه صفر چنان بر دل‌ها مستولی است که آتش آن جز به یاد او آرام نمی‌گیرد. درهای وحی بسته شد اما پنجره‌ای تا ابد به روی انسان‌ها گشوده است که از اقیانوس لایزال رحمتش بهره‌مند شوند. پیامبری که چون خورشید درخشید و عالم را روشن کرد و در پی او 12 ستاره برای اینکه در تاریکی و ظلمت راه گم نکنیم و به روشنایی و نور رهنمون گردیم. 12 دریچه نور که دومین ایشان، کریم آل محمد (ص) بود و شهادت مظلومانه‌اش، آغاز حکایت رستاخیز گونه عاشورا و کربلا شد.

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس، به همین مناسبت، رحلت حضرت ختمی مرتبت، پیام خوبی‌ها و مهربانی‌ها، مظهر عقل، تدبیر، استقامت و درک، سیدالمرسلین (ص) و شهادت مظلومانه سبط اکبرش، کریم اهل بیت (ع)، حضرت امام حسن مجتبی (ع) را به قائم آل محمد (عج) مسلمانان جهان، ملت شریف ایران و هواداران پرسپولیس تسلیت می‌گوید.

نظرات