ورود و خروج میهمانان و عوامل AFC از CIP فرودگاه

ورود و خروج میهمانان و عوامل AFC از CIP فرودگاه

با انجام هماهنگی‌های لازم با فرودگاه امام (ره) از سوی باشگاه پرسپولیس و فدراسیون فوتبال، ورود و خروج عوامل و مسوولان AFC و دیگر میهمانان از طریق CIP انجام خواهد شد و همچنین میز مترجم، راهنما و استقبال نیز در نظر گرفته شده است.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، بررسی زمان ورود و خروج عوامل و مسوولان کنفدراسیون فوتبال آسیا و دیگر میهمانان باشگاه، هماهنگی‌ها با فرودگاه، ناوگان ترابری مورد نیاز برای ایاب و ذهاب افراد، تشریفات فرودگاه، هتل و ورزشگاه برای نفرات تا روز برگزاری مسابقه، عوامل هتل و مواردی از این دست، جزو برنامه‌هایی بود که ستاد برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا روز یکشنبه در جلسه خود مورد بررسی قرار داد و کمیته خدمات و پشتیبانی گزارش‌های خود در این ارتباط را ارائه کرد.

طبق هماهنگی‌های به عمل آمده، ورود و خروج تمامی عوامل و مسوولان کنفدراسیون و دیگر میهمانان باشگاه طی قراردادی، از طریق CIP فرودگاه انجام خواهد شد. میز راهنما، مترجم و استقبال نیز در فرودگاه و هتل تدارک دیده شده است.

همچنین ناوگان ترابری در اختیار گرفته شده است تا عوامل کنفدراسیون و برگزاری مسابقه در طول مدت اقامت در سطح شهر جابجا شوند. برای این منظور از خودروهای ون و همچنین تشریفات با دو درجه بندی استفاده می‌شود.

نظرات