ایوانکوویچ: در تهران یک نمایش بی نظیر و دیده نشده از پرسپولیس خواهیم داشت

ایوانکوویچ: در تهران یک نمایش بی نظیر و دیده نشده از پرسپولیس خواهیم داشت

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما عالی هستیم. ترسی نداریم. می‌خواهیم از این بازی های بزرگ لذت ببریم و در تهران نمایشی بی نظیر و دیده نشده ارایه خواهیم کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ با ابراز رضایت از بازیکنانش اظهار داشت: یک افتخار و خوشحالی بسیار بزرگ برای ما است که یک طرف فینال بزرگ آسیا هستیم. این سخت ترین مسابقه باشگاهی ما خواهد بود و از بین تیم های قدرتمندی به فینال رسیدیم.

وی ادامه می دهد: تیمی که به فینال می آید. تیمی که قهرمان سال قبل آسیا را شکست می دهد، خیلی خوب است ولی ما هم عالی هستیم، ترسی نداریم و دوست داریم از این بازی لذت ببریم. می خواهیم بهترین بازی را انجام بدهیم و بهترین نتیجه را بگیریم. مطمئنا در تهران و در بازی برگشت یک نمایش بی نظیر  و دیده نشده خواهیم داشت.

برانکو در پاسخ به سوالی مبنی که با بازیکن سالاری مقابله کرده و تیمش ستاره محور نیست، خاطر نشان کرد: من ستاره ها را دوست دارم. ستاره ها برای هرتیمی مهم و تعیین کننده هستند ولی ستاره هایی که در خدمت تیم باشند. ما چنین ستاره هایی داریم.

وی افزود: نفراتی مثل بیرانوند، سید جلال، علیپور، منشا، کمال، شجاع و بقیه یا ستاره هستند یا در حال تبدیل شدن به ستاره های فوتبال هستند. این بازیکنان پرسپولیس را به فینال آسیا رسانده اند.

نظرات