علی‌عسگری: سه امتیاز بازی با النصر برای پرسپولیس بسیار مهم است
هواداران فردا نشان دهند که پرطرفدارترین تیم آسیا هستیم

علی‌عسگری: سه امتیاز بازی با النصر برای پرسپولیس بسیار مهم است

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فوتبال ورزشی است که شانس در آن تأثیر دارد اما ما تا الآن بدشانس بودیم و امیدوارم که فردا شانس به ما رو کند.

به گزارش خبرگزاری فارس، حمیدرضا علی‌عسگری در نشست خبری پیش از دیدار پرسپولیس و النصر در لیگ قهرمانان آسیا گفت: فردا اولین بازی ما از دور برگشت لیگ قهرمانان آغاز می‌شود و بازی سختی هم مقابل النصر که در لیگ عربستان که از لیگ‌های خوب آسیایی است صدرنشین است بازی داریم اما همه دیدید که در عربستان هم ما مستحق باخت نبودیم و فردا با یک بازی خوبی و کسب یک نتیجه ایده‌آل به همه نشان خواهیم داد که حق ما در بازی رفت باخت نبوده است.

وی درباره تغییرات کادر فنی پرسپولیس هم اظهار داشت: به هر حال این اتفاقی است که افتاده و درخشان که زحمات زیادی هم برای پرسپولیس کشیده بود از تیم رفت اما از این اتفاقات در همه تیم‌ها رخ می‌دهد که در فوتبال ایران بیشتر از این مسائل اتفاق می‌افتد اما در هر صورت مهمترین موضوع پرسپولیس است و حتی روزی که درخشان با بازیکنان خداحافظی می‌کرد به بچه‌ها گفت که بیشتر از گذشته در زمین مایه بگذارید و ما هم قطعاً همین کار را خواهیم کرد. کادر الآن هم همان کادری است که با درخشان بودند و در بازی فردا هرچه داریم در زمین می‌گذاریم تا النصر را شکست دهیم و امیدوارم که تأثیر این تغییرات آنقدر زیاد نباشد و با تمرکز باید یک نتیجه خوب را رقم بزنیم.

این بازیکن پرسپولیس تصریح کرد: فوتبال ورزشی است که شانس در آن تأثیر زیادی دارد اما ما تا الآن شانسی نداشتیم و امیدوارم که فردا شانس به ما رو کند تا بتوانیم این سه امتیاز را بگیریم. سه امتیاز بازی فردا برای ما بسیار مهم است.

علی عسگری در پایان گفت: ‌از هوادارانی که تا حالا ما را حمایت کردند تشکر می‌کنم اما جو بازی رفت در عربستان بسیار سنگین بود و امیدوارم که هواداران فردا ما را تنها نگذارند و نشان دهند که پرطرفدارترین تیم آسیا هستیم.

نظرات