تحسین رسانه‌های اسپانیایی از بیرانوند برای درخشش برابر السد

تحسین رسانه‌های اسپانیایی از بیرانوند برای درخشش برابر السد

واکنش خیرکننده دروازه‌بان پرسپولیس در دقایق پایانی دیدار برابر السد قطر از نگاه رسانه‌های اسپانیایی دور نماند.

به گزارش ایسنا، صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا که با تساوی یک بر یک مقابل السد به دست آمد در رسانه‌های اسپانیایی انعکاس داشت. شاگردان برانکو ایوانکوویچ در دیدار رفت در دوحه با یک گل حریف قطری‌شان را شکست دادند و توانستند با یک تساوی در بازی برگشت برای نخستین بار به فینال این رقابت‌ها صعود کنند. حضور ژاوی ارناندس و گابی، دو بازیکن اسپانیایی السد قطر باعث شد رسانه‌های اسپانیایی به این دیدار بپردازند.

آس در این باره تیتر زد: ژاوی و گابی در جام جهانی باشگاه‌ها برابر رئال مادرید بازی نخواهند کرد (قهرمان لیگ قهرمانان آسیا به جام جهانی باشگاه‌ها صعود می‌کند. رئال مادرید به دلیل قهرمانی در اروپا پیش از این حضورش در این رقابت‌ها مشخص شده بود). نشریه اسپانیایی در ادامه نوشت: تیم قطری در حالی نتوانست پیروزی یک بر صفر را مقابل حریفش حفظ کند که به صعود به فینال نزدیک شده بود. بغداد بونجاح در نیمه نخست، تیم ژاوی و گابی را پیش انداخت اما در شروع نیمه دوم، سیامک نعمتی بازی را به تساوی کشاند. السد تا پایان بازی برای جبران نتیجه تلاش کرد و ژاوی یک موقعیت خیلی خوب داشت اما ضربه سرش در محوطه جریمه در دقیقه ۸۶ با واکنش معجزه آسا علیرضا بیرانوند همراه شد تا تیم قطری نتواند حماسه سازی کند.

سایت اسپانیایی در یک ویدئوی جداگانه به این لحظه حساس پرداخت و نوشت: ژاوی برای روبرو شدن با مادرید برخاست و ضربه سر زد اما غیرممکن‌ترین اتفاق رخ داد. چه بدشانسی‌ای ...

آس در ادامه نوشت: ضربه سر ژاوی با غیرعادی‌ترین مهار روبرو شد.

سایت مارکای اسپانیا نیز به این دیدار پرداخت و نوشت: ژاوی و گابی شانس حضور در جام جهانی باشگاه‌ها را به خاطر واکنش فوق العاده بیرانوند از دست دادند.

نظرات