نورالهی: ژاوی و گابی بازیکنان بزرگی هستند اما ما انگیزه زیادی داریم

نورالهی: ژاوی و گابی بازیکنان بزرگی هستند اما ما انگیزه زیادی داریم

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ژاوی و گابی بازیکنان بزرگی هستند که در بارسا و اتلتیکو بودند و در تیم ملی اسپانیا بازی کردند، آنها بازیکنان شاخصی هستند اما ما انگیزه زیادی داریم و امیدوارم هر چه در توان داریم در زمین به نمایش بگذاریم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، احمد نورالهی در کنفرانس خبری پیش از دیدار رفت تیم‌های فوتبال پرسپولیس و السد در جمع اصحاب رسانه گفت: خوشحالیم که در جمع چهار تیم برتر آسیا هستیم و در دو سال پیاپی به این مرحله رسیدیم. با توجه به سختی‌ها و مشکلاتمان دست به دست هم دادیم تا خودمان را به این مرحله رساندیم.

وی افزود: تیم السد تیم بسیار خوبی است و ما با توجه به مشکلاتی که داریم مقابل این تیم بازی می‌کنیم. هفته پیش حسین ماهینی یکی از بهترین بازیکنان ما مصدوم شد و محرومان و غایبانی داریم، با وجود این مصدومیت‌ و محرومیت‌ها همه تلاشمان را می‌کنیم تا بتوانیم در بازی فردا موفق باشیم. بازی فردا برای هر دو تیم سخت خواهد بود و امیدوارم نتیجه خوبی بگیریم و دست پر به ایران بازگردیم.

نورالهی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه رقابت بازیکنان پرسپولیس با ژاوی و گابی چطور خواهد بود و آیا جوانی قرمزپوشان بر بازیکنان السد می‌چربد، تصریح کرد: ژاوی و گابی بازیکنان بزرگی هستند که در بارسا و اتلتیکو بودند و در تیم ملی اسپانیا بازی کردند، آنها بازیکنان شاخصی هستند اما ما انگیزه زیادی داریم و امیدوارم هر چه در توان داریم در زمین به نمایش بگذاریم و مثمر ثمر باشیم و امیدواریم در بازی فردا هم موفق باشیم.

نظرات