همتی به اعتماد برانکو پاسخ داد
ابوالقاسم‌پور:

همتی به اعتماد برانکو پاسخ داد

پیشکسوت پرسپولیس گفت: پرسپولیس با پیروزی مقابل سپیدرود با بهترین شرایط روحی و روانی به دیدار استقلال می‌رود.

بهنام ابوالقاسم‌پور در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، در مورد پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل سپیدرود اظهارداشت: ۳ امتیاز این بازی خیلی مهم بود که پرسپولیس آن را گرفت و با بهترین شرایط روحی و روانی به دیدار با استقلال رسید. هرچند بازیکنان پرسپولیس در این مسابقه موقعیت‌های گلزنی زیادی را از دست دادند و مثل بازی‌های گذشته فرصت‌های گلزنی زیادی به وجود آمد که به راحتی از دست رفت.

وی افزود: سپیدرود هم به دنبال دفاع بود تا از ضد حملات استفاده کند اما پرسپولیس توانست ۳ امتیاز مهم این بازی را بگیرد. قبل از آن هم تیم الدحیل قطر را شکست داده بود. به نظر من بازیکنان پرسپولیس در دیدار با سپیدرود کمی محتاط بودند تا بازی استقلال را به خاطر مصدومیت از دست ندهند.

وی در مورد دربی روز پنج‌شنبه گفت: بازی خوبی خواهد شد فقط امیدوارم که این مسابقه برنده داشته باشد نه اینکه دو تیم فقط دفاع کنند تا نبازند و امیدوارم که پرسپولیس برنده این مسابقه باشد.

ابوالقاسم‌پور در مورد گلزنی آدام همتی بازیکنی که به خاطر حضورش در پرسپولیس مورد انتقاد قرار گرفت، گفت: گلی که همتی زد پاسخ او به اعتماد برانکو بود. نشان داد که برانکو بازیکنان را به خوبی آنالیز و ارزیابی می‌کند. همتی یک گل حساس زد و به پرسپولیس آرامش داد اما این تازه آغاز راه است و او باید از حاشیه‌ها دوری کند تا بتواند همچنان به پرسپولیس کمک کند.

نظرات