حاجی‌بیگی: بازیکنان ما یک مقدار خسته بودند

حاجی‌بیگی: بازیکنان ما یک مقدار خسته بودند

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: اگر دقت کرده باشید، بازیکنان ما با توجه به فشردگی بازی‌ای که مقابل الدحیل قطر داشتند یک مقدار خسته بودند.

به گزارش خبرگزاری فارس، در چارچوب هفته هفتم لیگ برتر فوتبال دو تیم پرسپولیس و سپیدرود رشت از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید.

محمدرضا حاجی‌بیگی عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در پایان این دیدار، اظهارداشت: من خیلی خوشحالم از اینکه بچه‌ها توانستند توانمندی خودشان را نشان بدهند. البته آنها هم خوب بازی کردند. ما موقعیت های خیلی خوبی  هم داشتیم که متاسفانه از دست دادیم. اما با وضعیتی که دوستان داشتند خسته بودند. من راضی هستم تیم خوب کار کرد. البته دوستان تیم مقابل هم تیم خوبی هستند. خدارا شکر با برد توانستیم دل هواداران را شاد کنیم. اگر دقت کرده باشید، بازیکنان ما با توجه به فشردگی بازی‌ای که مقابل الدحیل قطر داشتند یک مقدار خسته بودند اما آنها برای دربی آماده می‌شوند تا با آمادگی کامل بازی کنند.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که گویا روز گذشته سید جلال حسینی از طرف بچه‌ها به باشگاه آمده بودند و با گرشاسبی جلسه داشت، موضوع جلسه چه بود؟ گفت: ما اصلا بحث مادیات در تیم نداریم، همه بچه‌ها آماده هستند و دارند کارهایشان را انجام می‌دهند، اگر جلسه‌ای هم بوده جلسه هماهنگی دوستانه بوده تا انشالله تیم را به جلو ببریم و آن انگیزه ها را برای بچه‌ها بیشتر کنیم.

وی در مورد جوایزی که برای بازیکنان در نظر گرفته شده است، گفت: ما جوایزی برای بچه‌ها در نظر گرفته‌ایم، مبلغ قابل توجه است، جایزه به ریال است و به دلار نیست.

حاجی بیگی در مورد بازی دربی گفت: بالاخره دوستان هم زحمت می‌کشند، اما انشالله باید در زمین همه چیز را ثابت کرد.

نظرات