عبدی: پرسپولیس مقابل الدحیل باید تمرکز خود را بالا ببرد

عبدی: پرسپولیس مقابل الدحیل باید تمرکز خود را بالا ببرد

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: بازیکنان پرسپولیس در دیدار برگشت مقابل الدحیل باید در دقایق پایانی بازی تمرکز خود را افزایش داده و از اشتباه پرهیز کنند.

به گزارش سایت ایرنا «حسین عبدی» در خصوص دیدار برگشت پرسپولیس و الدحیل اظهار داشت: تمام بازی های پرسپولیس در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا بسیار دشوار است و نمی توان تفاوتی میان بازی ها قایل شد.

دیدار برگشت تیم های پرسپولیس و الدحیل در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا روز دوشنبه هفته جاری و از ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود. پرسپولیس در دیدار رفت و در قطر با نتیجه یک بر صفر مغلوب الدحیل شد.

وی در ادامه سخنان خود یادآور شد: دیدار رفت پرسپولیس و الدحیل به دلیل اینکه در زمین حریف برگزار شد بسیار سخت تر از دیدار برگشت بود. خوشبختانه پرسپولیس در دیدار رفت عملکرد بسیار خوبی داشت و توانست شانس های خود برای صعود را زنده نگه دارد

مربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: بزرگترین مشکل این تیم برای این مسابقه محرومیت سیامک نعمتی و مصدومیت چند بازیکن دیگر است که امیدوارم مصدومان خود را به این بازی برسانند.

وی تصریح کرد: الدحیل در دیدار رفت با تیمی که از آن سراغ داشتیم فاصله داشت و دلیل آن استرس فراوان و عملکرد عالی پرسپولیس در قطع توپ ها بود. الدحیل در دیدار برگشت هم زیر بار فشار فراوانی است که بازیکنان پرسپولیس باید با گلزنی در دقایق ابتدایی و ادامه حملات خود از این فشار بهره ببرند

عبدی با اشاره به نقطه ضعف پرسپولیس در دیدارهای اخیر اظهار داشت: بازیکنان در چند دیدار اخیر تا دقیقه ۷۵ صبر و شکیبایی بسیار خوبی دارند اما از این دقیقه تا پایان مسابقه اشتباهات فراوانی مرتکب می شوند که این مساله در دیدار با نساجی نزدیک بود کار دست آنها بدهد

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در مورد پیش بینی خود از نتیجه دیدار برگشت مقابل الدحیل گفت: پیش بینی فوتبال بسیار دشوار است اما من دوست دارم تیم محبوبم پیروز شود.

نظرات