گرشاسبی: باید با احتیاط بازی می‌کردیم

گرشاسبی: باید با احتیاط بازی می‌کردیم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: پنج روز زمان داریم تا بازی با الدحیل و بازیکنان باید با احتیاط بازی می‌کردند چون ما نیروی دیگری نداریم و بازیکنان موجودمان همین است.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، حمیدرضا گرشاسبی مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس پس از دیدار سرخپوشان برابر نساجی مازندران در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: پنج روز زمان داریم تا بازی با الدحیل و بازیکنان باید با احتیاط بازی می‌کردند چون ما نیروی دیگری نداریم و بازیکنان موجودمان همین است و برانکو باید این مسئله را مدیریت می‌کرد، هرچند برخی از توپ‌هایمان هم گل نشد.

وی در مورد صحبت‌های علی دایی گفت: منتظریم تا پرونده AFC ما تمام شود و بعد در این مورد صحبت می‌کنیم.

مدیرعامل پرسپولیس در مورد اینکه آیا این باشگاه به خاطر شکایت دایی در محرومیت قرار دارد، افزود: بالاخره همه ما در خطر هستیم.

گرشاسبی در مورد نحوه قضاوت داور گفت:‌ در این مورد کارشناسان باید نظر بدهند اما در بازی اهواز که چهار بار بازیکنان فرصت آب خوردن داشتند و بارها بازی به خاطر پرتاب اشیا متوقف شد، چهار دقیقه وقت تلف شده گرفتند اما اینجا که وقتی تلف نشد، داور پنج دقیقه وقت اضافه گرفت.

گرشاسبی در مورد وضعیت پرونده پرسپولیس و ارسال مدارکش به کنفدارسیون فوتبال آسیا گفت: در این مورد فدراسیون اطلاع‌رسانی می‌کند.

نظرات