آغاز بليت فروشي الكترونيك بازي هاي پرسپوليس

آغاز بليت فروشي الكترونيك بازي هاي پرسپوليس

فروش بليت الكترونيك بازي هاي پرسپوليس از امروز سه شنبه و براي بازي با نساجي قائمشهر آغاز مي شود و هوادارن مي توانند براي اين منظور به سايت www.Gishe3.ir مراجعه كنند.

به گزارش سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، با اقدام هاي صورت گرفته در جهت رفاه حال هواداران، شرايطي فراهم امده ست تا از اين پس امكان تهيه بليت بازي هاي پرسپوليس در ليگ برتر به شكل الكترونيك فراهم آيد. 
بر اين اساس از صبح امروز ،سه شنبه، امكان خريد بليت بازي با نساجي قائمشهراز طريق سايت www.Gishe3.ir  فراهم شده است. هواداران در صورت در اختيار داشتن كارت بانكي داراي رمز دوم مي توانند با مراجعه به اين سايت نسبت به خريد بليت بازي در جايگاه مورد نظر خود اقدام كنند و ضمن ارايه كد ملي خويش ، پس از تكميل فرايند خريد كد پيگيري دريافت خواهند نمود. هواداران به منظور حضور در ورزشگاه حتما بايد اين كد پيگيري و كارت ملي خود را همراه داشته باشند تا بليت بازي را دريافت كنند. 
شايان ذكر است عرضه بليت اين بازي علاوه بر اين در گيشه هاي فروش بليت ورزشگاه ازادي هم انجام خواهد شد و علاقمندان براي حضور در اين بازي و حمايت از سرخپوشان، مي توانند از اين طريق هم اقدام نمايند.

نظرات