کلیه باشگاه‌های لیگ برتری مدارک خود را ارسال کردند

کلیه باشگاه‌های لیگ برتری مدارک خود را ارسال کردند

مسئول کمیته صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ می‌گوید نسبت به سنوات گذشته همیاری و مشارکت باشگاه‌ها و ارائه طریق مسئولین ورزش کشور بیش از پیش بوده است.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و به نقل از فدراسیون فوتبال، سهیل مهدی با اشاره به اینکه روز گذشته آخرین مهلت ارسال مدارک باشگاه‌ها بود، گفت: طبق جدول زمانبندی ابلاغی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا کلیه برنامه‌های تهیه شده در حال حاضر در زمان مقرر صورت گرفته و هم اکنون دپارتمان صدور مجوز حرفه‌ای با دسته بندی و تفکیک مدارک نسبت به ممیزی اسناد و مستندات دریافتی از کلیه باشگاه‌های لیگ برتری شروع به راستی آزمایی و ممیزی کرده است.

وی در ادامه اظهار داشت: پس از اتمام امر ممیزی گزارشات ذیربط در قالب مستندات مربوطه و به تفکیک هر یک از باشگاه‌ها در اختیار کمیته بدوی صدور مجوز حرفه‌ای قرار خواهد گرفت تا آرای کمیته مذکور به کنفدراسیون فوتبال آسیا منعکس تا اقدامات لازم صورت پذیرد.

مسئول کمیته صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ افزود: نسبت به سنوات گذشته همیاری و  مشارکت باشگاه‌ها و ارائه طریق مسئولین ورزش کشور بیش از پیش بوده است. امیدوارم در سال‌های آتی نسبت به استمرار این حمایت به جهت استانداردسازی مطلوب باشگاه‌ها بهره‌مند شویم.

وی در پایان گفت: جا دارد از رسانه گروهی سپاسگزار باشیم که با حمایت خود در جهت اعتلای منافع ملی کشور همیاری و مساعدت‌های لازم را داشته و خواهند داشت.

نظرات