قنبرپور: باید این چهار بازی را فراموش کنیم
قرار شد یکشنبه کاپ سوپرجام را بدهند

قنبرپور: باید این چهار بازی را فراموش کنیم

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از چهار بازی ابتدایی دو پیروزی و دو تساوی کسب کردیم که دیگر باید این چهار بازی را فراموش کنیم و به فکر بازی با نفت آبادان باشیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، مصطفی قنبرپور در مورد تساوی پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان گفت: شاهد بودید بازی پیچیده و سختی را پیش‌رو داشتیم و هرچه به زمین حریف رفتیم و حمله کردیم به در بسته خوردیم بازیکنان توقع داشتند دل مردم را با کسب پیروزی مقابل حریف سخت‌کوش‌مان شاد کنند و شاید این اتفاق به خاطر خستگی و ناراحتی بود.

وی افزود: چهار هفته گذشته را با دو پیروزی و دو تساوی پشت‌سر گذاشتیم و باید این مسئله را فراموش کنیم و توجه‌مان به آبادان باشد. یک تیم قهرمان باید تفکر بزرگی داشته باشد. در آبادان هم باید یک بازی منطقی و خوب را انجام دهیم. میزبان‌مان یک تیم سخت‌کوش است و باید بعد از بازی با نفت آبادان به فکر مسابقه برون‌مرزی‌مان باشیم. امیدوارم در آبادان نتیجه مطلوبی بگیریم. 

سرپرست پرسپولیس در رابطه با اینکه چرا کاپ سوپرجام را به پرسپولیس نمی‌دهند، گفت: دیشب با حمید گرشاسبی تماس گرفتم و از سوی مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون تصمیم بر این شد تا یکشنبه جام را به پرسپولیس بدهند.

وی در مورد اینکه قرار است بدون حضور هواداران جام به پرسپولیس داده شود، عنوان کرد: چیزی که من شنیدم این بوده که قرار است تا یکشنبه جام را بدهند. قطعاً باید مراسمی برگزار شود اما الان من از این مسئله بی‌اطلاع هستم فدراسیون وسازمان لیگ قطعاً برای این مسئله برنامه خواهند داشت.

قنبرپور در مورد دیدار مقابل الدحیل عنوان کرد: مستحضر هستید چهار بازیکن کلیدی از پرسپولیس رفتند اما چیزی که در تیم شاهد آن هستید یکدلی و همسو بودن بازیکنان است. ما یک تیم هستیم. مطمئن باشید  بازیکنان شرایط را می‌دانند و همه تلاش می‌کنند تا نام بزرگ پرسپولیس را حفظ کنند. شاید توانستیم با یک بازی منطقی و خوب از حریف بسیار قدرتمندمان عبور کنیم.

وی در مورد مطالبات بازیکنان پرسپولیس و اینکه شاید آنها در اعتراض به همین مسئله مصاحبه نکردند، گفت:‌گرشاسبی دیشب به اردو آمد و با بازیکنان صحبت کرد قرار بر این شد تا دوشنبه مقداری از مطالبات را پرداخت کنند تا تیم به آرامش فکری برسد.

نظرات