هیات مدیره پرسپولیس نشست فوق‌العاده تشکیل داد

هیات مدیره پرسپولیس نشست فوق‌العاده تشکیل داد

هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس امروز چهارشنبه نشست فوق‌العاده‌ای را در محل باشگاه تشکیل داد. محورهای اصلی این نشست پیگیری مباحث حقوقی و مالی مربوط به بدهی‌های باشگاه بود که در جریان صدور مجوز حرفه‌ای سازی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا مورد توجه قرار دارد.

 به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، هیئت مدیره باشگاه امروز با حضور همه اعضا، نشست فوق‌العاده و چند ساعته‌ای را تشکیل داد.

از مهمترین مباحث این نشست گفتگو درباره مسائل مالی و حقوقی مرتبط به بدهی‌های معوقه باشگاه به مربیان و بازیکنان و تصمیم‌گیری پیرامون آنها بود. این موارد با توجه به اقدامات باشگاه برای دریافت مجوز حرفه‌ای‌سازی باشگاه که مورد تأکید کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار دارند حائز اهمیت است.

در این نشست همچنین درباره منابع مالی مورد نیاز برای این امر نیز صحبت شد. در این ارتباط درآمدهای باشگاه از حضور در رقابت‌های لیگ برتر و پیگیری آن از سازمان لیگ مورد توجه قرار گرفت.

 از دیگر موارد دستور جلسه امروز‌، پرداخت بخشی از تعهدات مالی این فصل باشگاه نسبت به اعضای تیم بود که در جریان آن دریافت مبلغی از اسپانسر مورد پیگیری قرار گرفت.

 در این نشست درباره بعضی اقدامات در بهره برداری از نام و برند پرسپولیس در خارج از کشور بدون رعایت قوانین کپی رایت و حقوق باشگاه بحث و گفتگو شد و اعضا برای انجام اقدامات لازم تصمیم‌گیری کردند.

گفتنی است؛ باشگاه پرسپولیس پیش از این در راستای صیانت از حقوق مادی و معنوی باشگاه در داخل کشور اقدامات لازم را صورت داده است و با پیگیری‌های انجام شده مراجعه نظارتی و قضایی پیگیر حقوق باشگاه هستند.

نظرات