جوانان به رده دوم رسید
نتایج تیم‌های پایه پرسپولیس در هفته هشتم رقابت‌های تهران؛

جوانان به رده دوم رسید

هفته هفتم رقابت‌های پایه‌های تهران با یک پیروزی، دو شکست و یک تساوی برای سرخپوشان به پایان رسید.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، شروع رقابت‌های این هفته با تیم جوانان بود. این بازی با پیروزی دو بر یک سرخپوشان جوان برابر تیم صبا همراه بود. بنابر اعلام یعقوب فاطمی مقدم، پیشکسوت پرسپولیس و سرپرست این تیم، برادران خدایی، علی و حمید در این بازی گلزنی کردند. علی خدایی از پدیده‌های تیم پایه پرسپولیس و رقابت های تهران است.

جوانان پرسپولیس با وجود محرومیت از جذب بازیکن، نفرات خوب و آینده‌داری را در اختیار دارد ولی در بعضی پست‌های کلیدی مثل خط دروازه دچار مشکل بوده است و بازیکنی از پست دفاع را درون دروازه قرار می‌دهد.

جوانان پرسپولیس که 13 امتیازی هستند، در پایان هفته هفتم بازی‌ها با یک بازی و یک امتیاز بیشتر نسبت به سایپا و دو بازی و دو امتیاز بیشتر نسبت به پیکان در مکان دوم این رقابت‌ها قرار گرفته است.

دیدار بعدی این هفته سرخپوشان را تیم نونهالان برگزار کردند. شاگردان فرامرز سلطانی در این بازی برابر مقاومت با دریافت یک گل ناکام ماندند.

تیم امید پرسپولیس هم این هفته با هدایت اسماعیل حلالی برابر سایپا قرار گرفت. این بازی که روز دوشنبه برگزار شد با تساوی بدون گل پایان یافت.

و اما آخرین بازی سرخپوشان به تیم نوجوانان اختصاص داشت که در عمل با تیمی از نونهالان برابر کیا قرار گرفت که قبل از این دیدار با 18 امتیاز، 28 گل زده و بدون گل خورده از 6 بازی در صدر جدول قرار داشت.

رضا جباری بازیکنان خود را در حالی روانه این مسابقه کرد که اکثر نفرات او 48 ساعت قبل از آن در قالب تیم نونهالان به میدان رفته بودند. این بازی با نتیجه 9 بر یک به سود تیم کیا به پایان رسید. گنجی مقدم از پرسپولیس تنها گل خورده کیا در این رقابت‌ها را رقم زد.

نظرات