اطلاعیه باشگاه پرسپولیس به مناسبت انتخاب برترین‌های فوتبال ایران

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس به مناسبت انتخاب برترین‌های فوتبال ایران

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در پی برگزاری مراسم برترین‌های لیگ 97 – 96 و کسب عناوین و جوایز متعدد توسط باشگاه و اعضای تیم فوتبال پرسپولیس، اطلاعیه‌ای صادر کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در این اطلاعیه آمده است؛ هواداران فهیم، عزیز، صبور باشگاه بزرگ فرهنگی و ورزشی پرسپولیس.

خدا را شاکر هستیم که باشگاه پرسپولیس در مراسم معرفی برترین‌های فوتبال هفدهمین دوره لیگ برتر کشور نیز خوش درخشید و دل شما هواداران و مردم، عزیز را شاد کرد.

این افتخارات در شرایطی بسیار سخت به دست آمد. در حالی به نا حق برای یک سال از نقل و انتقالات محروم شدیم که آثار آن با عدم امکان جذب بازیکنان مورد نیاز، برای دو فصل گریبانگیر باشگاه و تیم شد. شما عزیزان پس از سال‌ها حضور در کنار فوتبال و پرسپولیس به خوبی می‌دانید؛ بهترین زمان جذب بازیکنان جدید، قبل از شروع فصل فوتبال است و در نیم فصل بازیکن واجد شرایط کمتری را می توان شناسایی کرد چون اکثر بازیکنان دارای قرارداد هستند.
از سوی دیگر بدهی‌های کمرشکن که می‌توانست موقعیت تیم را با خطرهایی جدی مانند کسر امتیاز، عدم دریافت مجوز حرفه‌ای‌سازی ، خروج از رقابت‌های لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا روبرو ساخته و از همه مهمتر حاشیه‌هایی را برای از هم پاشیدن تیم به وجود ‌آورد مسایل بسیار مهمی بودند که باشگاه به لطف خدا بر آن ها فائق آمد .

هواداران عزیز ، همه افتخارات با حمایت‌های بی‌دریغ شما و درایت و همدلی و سعه صدر هیات مدیره پرتلاش باشگاه که با تعامل زبانزد، مشکلات را مدیریت ‌کردند، حاصل گردیده است. به دست آوردن عناوینی چون؛ بهترین دروازه‌بان، بهترین دفاع، بهترین مهاجم( آقای گل برتر)، بازیکن سال، سرمربی برترو باشگاه برتر برای دومین سال پیاپی در کنار تکرار قهرمانی ها، کاری بسیار سخت ، بزرگ و ارزشمند است.

بر خود لازم می‌دانیم از همه دستگاه‌ها و ارگان‌ها و نهادهایی که در امر برگزاری مسابقات لیگ برتر تلاش ویژه‌ای داشته‌اند به ویژه وزارت محترم ورزش و جوانان، فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ فوتبال، کارکنان خدوم باشگاه، حامی مالی باشگاه، شرکت ایرانسل و شرکت مجری طرح اسپانسری ، رسانه های ورزشی و کانون هواداران پرسپولیس تشکر و قدردانی نمائیم.
امیدواریم هواداران حاضر در صحنه پرسپولیس، باشگاه و تیم محبوبشان را مثل همیشه مورد تشویق و لطف خود قرار داده و به ما کمک کنند تا از ورود حاشیه به درون باشگاه و تیم جلوگیری نمائیم.

نظرات