شروع فصل پرسپولیس با 13 بازیکن بزرگسال
ربیع‌خواه، عباسیان، طاهرخانی و اسدی هم نیستند

شروع فصل پرسپولیس با 13 بازیکن بزرگسال

تیم فوتبال پرسپولیس هجدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر را با 24 بازیکن آغاز خواهد کرد و پنج بازیکنی که با آنها توافق شد، از نیم فصل دوم به سرخپوشان ملحق می‌شوند. از جمع این 24 بازیکن هم چهار نفر به دلیل همراهی تیم ملی و آسیب‌دیدگی در بازی اول حاضر نخواهند بود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان رقابت‌های این فصل خود را با توجه به عدم امکان استفاده از بازیکنان جدید و جدایی پنج بازیکن، با 24 نفر آغاز خواهد کرد.

مهدی طارمی که در جریان رقابت‌های فصل گذشته تیم را ترک کرد، محسن مسلمان، صادق محرمی، فرشاد احمدزاده و وحید امیری نفراتی هستند که نسبت به شروع فصل گذشته، سرخپوشان را همراهی نمی‌کنند.

مهدی شیری، مهدی شریفی، مهدی ترابی، سروش رفیعی و سعید کریمی هم 5 بازیکنی هستند که در پایان محرومیت، به تیم ملحق می‌شوند.

به این ترتیب پرسپولیس برای شروع لیگ امکان استفاده از 24 بازیکن را دارد که از این جمع، محسن ربیع‌خواه در شرایط بازی نیست و باید دوران نقاهت و بازیابی خود را پشت سر بگذارد. ضمن آنکه از سایر نفرات؛ طاهرخانی، اسدی و عباسیان تیم ملی امید را همراهی می‌کنند. نفرات فعلی که می‌توانند در نیم فصل اول پرسپولیس را همراهی کنند، از جمع حمیدرضا طاهرخانی، سعید حسین‌پور، محمد احسان حسینی، محمد امین اسدی و احمد بهاروندی نفرات حاضر در سهمیه امید هستند. بشار رسن، ابوالفضل درویش‌وند و شاهین عباسیان هم در فهرست 23 ساله‌ها قرار دارند. از جمع؛ سیامک نعمتی، علی علیپور، احسان علوان‌زاده و آدام همتی هم سه نفر در فهرست 25 ساله‌ها قرار می‌گیرند و یک نفر همراه با سید جلال حسینی، حسین ماهینی، محمد انصاری، گادوین منشا، شایان مصلح، علیرضا بیرانوند، بوژیدار رادو شوویچ، محسن ربیع‌خواه، احمد نورالهی، امید عالیشاه، شجاع خلیل‌زاده، کمال کامیابی‌نیا، 13 بازیکن حاضر در فهرست بزرگسالان خواهند بود.

با اضافه شدن بازیکنان جدید در نیم فصل، تعداد بازیکنان بزرگسال به 17 نفر و تعداد نفرات امید به 6 نفر خواهد رسید.

نظرات