پیروزی قاطع امیدهای پرسپولیس در هفته اول رقابت‌های پایه تهران

پیروزی قاطع امیدهای پرسپولیس در هفته اول رقابت‌های پایه تهران

تیم امید پرسپولیس در اولین هفته از رقابت‌های پایه تهران به برتری قاطع برابر نفت ایرانیان دست پیدا کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، دو شکست، یک تساوی و یک برد حاصل کار تیم‌های پایه پرسپولیس در اولین هفته رقابت‌های آسیاویژن تهران بود.

تیم‌های پایه پرسپولیس در حالی رقابت‌ها را آغاز کردند که به دلیل محرومیت از نقل و انتقالات از جذب بازیکنان جدید محروم بودند.

در رقابت‌های این هفته، تیم‌های نوجونان و جوانان به ترتیب در زمین‌های تختی دو و شاهین برابر پرشین ایرانمهر و پاس قوامین متحمل شکست یک بر صفر شدند.

تیم نونهالان پرسپولیس هم در زمین صدری برابر سپاهان فجر، تن به تساوی یک بر یک داد. شاگردان سلطانی در حالی به یک امتیاز رضایت دادند که با وجود برتری فنی، تا دقایق پایانی با یک گل از حریف خود عقب بودند.

و اما بهترین نتیجه سرخپوشان در این هفته توسط شاگردان اسماعیل حلالی رقم خورد. امیدهای پرسپولیس در این بازی با سه گل، تیم نفت ایرانیان را در خانه‌اش مغلوب کردند.

گل‌های این بازی را جواد نوری خلف، علیرضا ملکی و مهدی عبدی به ثمر رساندند. عبدی در این بازی، دو پاس گل هم داد تا چهره برتر زمین باشد. عماد علیپور، علی زارع و امیر ملکی هم دیگر نفرات شاخص پرسپولیس در این میدان بودند.

در این بازی ماهان سیاوشیان و امیر حسین جعفری تنها نفراتی در پرسپولیس بودند که در رده امیدها، سال اولی به حساب می‌آمدند.

در جریان این دیدار، امیر حسین جعفری دروازه‌بان اول امیدها دچار آسیب‌دیدگی شد و جای او را در 20 دقیقه پایانی اسماعیل اقبال جو گرفت که درون دروازه درخشید.

سینا مهدوی، علی زنجانی، محمد صبوری و معین پورشعبانی دیگر سرخپوشان امید بودند که در این دیدار به میدان رفتند.

نظرات