پرسپولیس 2 – راه آهن 2
در بازی یک طرفه سرخپوشان برابر زردپوشان

پرسپولیس 2 – راه آهن 2

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و راه آهن با نتیجه تساوی دو بر دو به پایان رسید.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، دیدار تیم‌های پرسپولیس و راه آهن که نخستین دیدار در سال 1394 از هفته بیست و چهارم مسابقات لیگ برتر فوتبال (جام خلیج فارس) بود، با تساوی دو بر دو به پایان رسید.

ترکیب پرسپولیس:

مسعود هماهمی، بابک حاتمی (از دقیقه 52 محمد عباس‌زاده)، محسن بنگر، علیرضا نورمحمدی، حمیدرضا علی‌عسگری، مایکل اومانا، مهرداد کفشگری، محمد نوری (کاپیتان)، امید عالیشاه (از دقیقه 60 علی علیپور)، مهدی طارمی و رضا خالقی‌فر (از دقیقه 82 مهدی دغاغله)

سرمربی: حمید درخشان

ترکیب راه آهن:

ایگور ننزیچ، محسن ایران نژاد، ابراهیم کریمی، رامین رضاییان، میلاد محمدی، عادل کلاه کج (از دقیقه 88 سیداحمد موسوی)، سیامک کوهنورد، عباس محمد رضایی (از دقیقه 59 مارتین موتومبا)، مهرداد محمدی، بهادر عبدی (از دقیقه 75 مجتبی شیری) و سیدامین منوچهری.

سرمربی: فرهاد کاظمی

این مسابقه در هوایی آفتابی و بهاری از ساعت 16:45 روز جمعه 14 فروردین در ورزشگاه آزادی به قضاوت احمد صالحی برگزار شد.

پرسپولیس در شروع مسابقه پرسپولیس یکی دو حمله روی دروازه راه آهن انجام داد که حاصلی نداشت. پس از آن، توپ بیشتر در میانه میدان در جریان بود تا اینکه در دقیقه یازده سیدامین منوچهری در محوطه جریمه صاحب توپ شد که ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

در دقیقه 17، پرسپولیس پشت محوطه جریمه راه آهن صاحب ضربه کاشته شد که توپ حمیدرضا علی عسگری به دیوار دفاعی حریف برخورد کرد و در ادامه راهی کرنر شد.

در دقیقه 28 مهدی طارمی و امید عالیشاه پشت مدافعان راه آهن صاحب توپ شدند که عالیشاه در موقعیت آفساید قرار گرفت در حالیکه اگر توپ را برای طارمی رها کرده بود مهاجم پرسپولیس در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان راه آهن قرار می‌گرفت.

در دقیقه 30 محمد نوری پشت محوطه جریمه راه آهن صاحب توپ شد که شوت او با اختلاف نسبتا کمی از کنار دروازه‌ به بیرون رفت.

در دقیقه 37 بابک حاتمی روی بازیکن راه آهن مرتکب خطا شد که این ضربه کاشته را رامین رضائیان از پشت محوطه جریمه پرسپولیس تبدیل به گل اول راه آهن کرد.

در دقیقه 42 پرسپولیس پشت محوطه جریمه راه آهن صاحب یک ضربه کاشته شد که این ضربه را طارمی به دیوار دفاعی کوبید و توپ برگشتی روی دروازه را طارمی با ضربه سر به بالای دروازه راه آهن زد.

پرسپولیس در اواخر نیمه اول قصد جبران گل خورده را داشت اما پس به هدر رفتن چند موقعیت مناسب، دو تیم با نتیجه یک بر صفر به سود میهمان به رختکن رفتند.

ابراهیم کریمی در دقیقه 42 با دریافت کارت زرد دوم از راه آهن اخراج شد.

سرخپوشان در نیمه دوم بازی را هجومی آغاز کردند اما تا دقیقه 55 این حملات هیچ ثمری برای پرسپولیس نداشت.

در دقیقه 67 علیپور در محوطه جریمه راه آهن صاحب توپ شد که شوت او با اختلاف کمی از کنار دروازه‌ راه آهن به بیرون رفت. در دقیقه 69 علیپور یکبار دیگر در محوطه جریمه و پشت شش قدم راه آهن صاحب توپ شد که این بار هم شوت او با اختلاف کمی از کنار دروازه راه آهن به بیرون رفت.

در دقیقه 77 محسن بنگر با یک پاس عمقی مهدی طارمی را در محوطه جریمه راه آهن صاحب توپ کرد که شوت او تبدیل به گل مساوی سرخپوشان شد.

یک دقیقه بعد از گل تساوی، سرخپوشان روی اشتباه فردی علی عسگری، سیدامین منوچهری مهاجم راه آهن صاحب یک موقعیت خوب شد و با یک شوت از پشت محوطه جریمه گل دوم راه آهن را به ثمر رساند.

در دقیقه 84 شوت مهرداد کفشگری با برخورد با مدافعان راه آهن به کرنر رفت که این کرنر هم حاصلی برای پرسپولیس نداشت.

در دقیقه 90 پرسپولیس صاحب یک ضربه پنالتی شد که محمد نوری این ضربه را تبدیل به گل دوم پرسپولیس کرد تا این دیدار در پایان با نتیجه تساوی دو بر دو خاتمه پیدا کند.

نظرات