بیرانوند: هرچه بود برای نام ایران بود

بیرانوند: هرچه بود برای نام ایران بود

دروازه‌بان ملی‌پوش و ارزنده تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خدا را شکر می‌کنم که ما شرمنده این مردم نشدیم و مقابل تیم‌های بزرگ عملکرد خوبی داشتیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، علیرضا بیرانوند دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس پس از بازگشت تیم ملی فوتبال کشورمان از روسیه در جمع اصحاب رسانه گفت: تیم‌های اروپایی در دوره‌های آینده جام جهانی آرزو می‌کنند که با تیم ملی ایران هم‌گروه نشوند.

وی افزود: من تمرینات خیلی خوبی داشتم و سعی کردم شرایط خودم را از اولین بازی تا آخرین بازی به شکلی خوب حفظ کنم. قبلاً هم گفته بودم که می‌خواهم در جام جهانی بدرخشم و در رسانه‌های ایران صحبت کردم اما صحبت‌های من برای مردم به شکل طنز شده بود ولی خدا را شکر می‌کنم که با صحبت‌های من، مردم روحیه گرفتند.

بیرانوند در ادامه تصریح کرد: خیلی خوشحالم که مقابل قهرمان اروپا بازی خوبی انجام دادیم و توانستیم آنها را متوقف کنیم. به نظرم پرتغال شب سختی را مقابل ایران سپری کرد. 

دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس در مورد مهار پنالتی رونالدو عنوان کرد: من خیلی حس خوبی دارم و شاید باور نکنید پنالتی گرفتن رونالدو اصلاً برایم مهم نبود و فقط این برایم مهم بود که تیمم گل نخورد. من برای مملکتم جنگیدم و اصلاً برای شخص خودم تلاش نکردم و هرچه بود برای نام ایران بود.

علیرضا بیرانوند درباره صحنه بعد از پنالتی یادآور شد: زمانی که توپ را گرفتم اصلاً نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد و فکر می‌کنم خواب بودم، فقط یک نفر من را بیدار کرد.

نظرات